Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 16d. 14:10

Kaune eglė papuošta rankomis pagamintais atšvaitais – žaisliukais

Stilingų atšvaitų darymas
Organizatorių nuotr. / vaikai gamino atšvaitus-žaisliukus

Gruodžio 16 dieną Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kieme moksleiviai papuošė šventinę eglutę pačių rankomis pagamintais atšvaitais – žaisliukais. Tai dar viena originali laikinosios sostinės eglė.

Šventinius atšvaitus – žaisliukus kūrė antrus metus įgyvendinamos akcijos „Į mokyklą – saugiai ir su šypsena” dalyviai. Ją organizuoja bendrovė „ACME Baltija” kartu su Kauno apskrities policija. Visi gražiausių atšvaitų – žaisliukų autoriai sulaukė dovanų ir papuošė Kalėdinė eglutę, prie policijos pastao

Spalio mėnesį prasidėjusios akcijos metu Kauno apskrities policijos pareigūnai aplankė  21 Prienų, Jonavos, Kaišiadorių, Raseinių, Kėdainių, Kauno raj. ir Kauno miesto mokyklą ir supažindino moksleivius su saugaus eismo taisyklėmis, o Amsis su „ACME Baltija” atstovais pradinių klasių mokinukams dovanojo nuotaikingus ir ryškius atšvaitus. Akcijos „Į mokyklą – saugiai ir su šypsena” metu išdalyta 5 tūkstančiai atšvaitų.

Policijos pagalbininkas  Amsis kvietė visus, net pačius mažiausius mokinukus, sukurti ir pagaminti atšvaitus – žaisliukus. Savo rankomis kurdami atšvaitus, vaikai gali geriau suprasti, kokie svarbūs yra atšvaitai eismo dalyviams. Moksleiviai pagamino per tris šimtus įvairiausių atšvaitų – žaisliukų, o išradingumu ir kruopštumu išsiskyrė Raseinių raj. Betygalos Maironio pagrindinės  ir Ariogalos vidurinių mokyklų vaikai.

Pasibaigus akcijai, buvo atrinkta  per 70 originalių atšvaitų – žaisliukų. Išradingumu nuo vyresniųjų neatsiliko ir patys mažiausi akcijos dalyviai iš Kaišiadorių rajono Palomenės pagrindinės mokyklos. Pasak mažiukus globojusios Palomenės mokyklos mokytojos Vidos Balnienės, vaikai džiaugėsi, galėdami dalyvauti akcijoje. Jie labai atidžiai klausėsi Amsiaus pamokymų, kaip pereiti gatvę ir saugiai elgtis perėjose, o artėjant metų pabaigos šventėms, entuziastingai gamino atšvaitus eglutei.

Gera vaikų nuotaika ir originaliais atšvaitais papuošta eglutė džiugins kauniečius ir miesto svečius iki Trijų karalių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min