-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2018 01 01

Kaune Naujieji prasidėjo didžiule avarija: sužaloti 6 žmonės

Naujųjų metų rytas Kaune paženklintas avarija, kurioje sužaloti šeši žmonės, rašo portalas kaunodiena.lt.
Avarija Kaune
Asociatyvi iliustracija: avarija Kaune / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Beveik nusileidęs nuo vadinamojo Savanorių kalno automobilis tėškėsi į stulpą – vairuotoją ir keleivius iš metalo gniaužtų teko vaduoti ugniagesiams gelbėtojams, o medikai keturis žmones jiems suteikę pirmąją pagalbą pristatė į ligoninę.

Automobilyje buvo dvi devyniolikmetės merginos ir bendraamžis vaikinas, o taip pat dar vienas 24 ir du 25 metų jaunuoliai. Pareigūnų teigimu, iš viso sužaloti šeši asmenys. Visi jie važiavo tuo pačiu „Honda Accord“.

Eismo nelaimė įvyko paryčiais, apie 06.38 val.

Daugumai nukentėjusiųjų per avariją buvo sužalotos galvos, veidai, patyrė kitokių traumų. Neaišku, kiek prie šių jaunų žmonių savijautos prisidėjo traumos, ir kiek tai buvo alkoholio poveikis. Tai nuodugniai išsiaiškins išsamius tyrimus atlikę medikai.

Policijos budėtojo žiniomis, automobilį Savanorių pr. vairavo kažkuris iš vaikinų. Turima informacijos, kad avarija ties 11-uoju numeriu pažymėtu prospekto namu įvyko dėl to, kad vairuotojas trumpam prisnūdo ir nesuvaldė automobilio.

Tapote šio įvykio liudininkais? Pastebėjimus, nuotraukas ar filmuotą medžiagą prašome siųsti 15min@15min.lt.

Kelių policijos valdybos budintis pareigūnas teigė, kad vairavęs prisipažino vaikinas, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, buvo neblaivus. Jam alkotesteriu nustatytas 0,77 promilės girtumas, bet dar bus tikrinamas jo kraujas.

Policijos departamento antradienį paviešintoje suvestinėje užfiksuota, kad sausio 1 d. apie 6 val. 35 min. Kaune, Savanorių pr., automobilis „Honda Accord“, vairuojamas neblaivaus (0,77 prom.) vairuotojo (g. 1992 m.), nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į apšvietimo stulpą. Per eismo įvykį nukentėjo automobilio vairuotojas (veido sužalojimas) ir kartu važiavę: jaunuolis (g. 1998 m.) (veido sužalojimas), jaunas vyras (g. 1993 m.) (stuburo trauma), mergina (g. 1998 m.) (galvos trauma), ir kita mergina (g. 1998 m.) (politrauma), kurie pristatyti į ligoninę ištirti bei dar vienas jaunuolis (g. 1996 m.), kuris dėl daugybinių kūno sužalojimų be sąmonės paguldytas į ligoninę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius