Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune norima įsteigti jaunimo laisvalaikio centrą

Koncerto akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Jaunimas Kauno Rotušės aikštėje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Kauno miesto savivaldybėje vyko Kauno jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame aptarti pagrindiniai tarybos veiklos aspektai, jaunimo veikla mieste, jaunimo politikos strategija.

Kauno miesto savivaldybės tarybos frakcijos ir jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ yra pasirašiusios susitarimą dėl jaunimo politikos įgyvendinimo Kauno mieste.

Vienas iš 6 pagrindinių siekių šiame susitarime – jaunimo laisvalaikio centro steigimas Kaune. Tokio centro steigimui pernai pritarė ir Jaunimo reikalų departamentas.

Tarybos nariai nusprendė kitam posėdžiui paruošti išsamų pristatymą-projektą apie galimybes mūsų mieste steigti jaunimo laisvalaikio centrą, įvertinant ir šio centro finansavimo klausimus.

Kauno miesto jaunimo reikalų koordinatorė Laura Ramanauskaitė-Stašiauskienė priminė, kad pernai buvo atliktas tyrimas ir parengtas jaunimo politikos strategijos projektas.

„Strategijos projekte tikrai yra naudingų dalykų, tačiau iki šiol Taryba šios strategijos nėra patvirtinusi. Reikėtų įvertinti, ar visi punktai mus tenkina, pakoreguoti ir teikti tvirtinimui“, – sakė L.Ramanauskaitė-Stašiauskienė.

Posėdžio metu taip pat buvo kalbėta apie jaunimo projektus ir jų finansavimą, apie nevyriausybinių organizacijų rėmimo fondą.

Mero pavaduotojas Povilas Mačiulis Kauno jaunimo reikalų tarybai sprendžiant jaunimo problemas pasiūlė įtraukti ne tik studentus, bet ir moksleivius.

„Kaune turime tiek daug mokyklų, todėl norėtųsi stiprios moksleivių pozicijos, kad vyktų jų vieninga veikla, kurią koordinuotų kažkas. Nes šiuo metu moksleivių interesus atstovauja ne viena organizacija: Lietuvos moksleivių sąjunga, Lietuvos mokinių parlamentas, Kauno mokinių taryba“, – kalbėjo vicemeras. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min