Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 10d. 13:41

Kaune – oficiali „Playboy“ naktis, dedikuota Marilyn Monroe

DJ Sunseet ir „Playboy“ merginos
Organizatorių archyvo nuotr. / DJ Sunseet ir „Playboy“ merginos
Beveik prieš šešiasdešimt metų – būtent gruodžio mėnesį – pasaulį išvydo pirmasis žurnalo „Playboy“ numeris, ant kurio viršelio puikavosi apsinuoginusi Marilyn Monroe. Ši, bene garsiausia visų laikų sekso dievaitė, jau nuo pat pirmojo „Playboy“ numerio, pavertė šį leidinį daugiau nei žurnalu. „Playboy“ fenomas gyvuoja jau kone šešis dešimtmečius ir greičiausiai dar gyvuos ne mažiau tiek.

Jau šį šeštadienį Kaune, šokių muzikos ir kokteilių bare „Pop Star Bar“, įvyks oficialus „Playboy“ vakarėlis su amžinai populiariais, visame pasaulyje puikiai pažįstamais, saldžia erotika dvelkiančiais simboliais – zuikučių seksualiomis ausytėmis ir uodegytėmis.

Aprangos kodas –  „Marilyn Monroe“

Pasaulis matė daug sekso ikonų. Begalė garsių moterų jau buvo „pakrikštytos“ sekso simboliais, bombomis ar divomis, jos puikavosi geidžiamiausių moterų rinkimų topuose ar puošė pasaulinius vyriškų žurnalų viršelius. Tačiau ištarus šį vardą – visos tarsi nublanksta... Šios moters vardas nemirtingas. Ji yra toks pat fenomenas, kaip ir garsusis „Playboy“. Žinoma, kalbame apie vieną didžiausių visų laikų pop žvaigždę Marilyn Monroe. Būtent todėl šis oficialus „Playboy“ vakarėlis ir bus dedikuotas garsiausiai platininei blondinei, ryškiai purpurinėmis lūpomis.

„Kuri mergina nenorėtų bent vieną vakarą pabūti Marilyn Monroe ir kuris vyras nenorėtų bent vieną vakarą pabūti su Marilyn Monroe?, – juokaudami klausia renginio organizatoriai. – Rengiant teminius vakarėlius, dažnai  kyla keblumų, kaip kuo tiksliau nupasakoti vakaro temą, kokie atributai geriausiai ją atspindėtų. Su Marilyn Monroe viskas kitaip – šios moters legendos įvaizdį žino visi. Platininė blondinė, degančios raudonos lūpos, besiplaikstanti lengva suknelė ir tas saldžiai erotiškas kalbėjimo stilius“.

Vakarėlis – kaip atostogos šiltuose kraštuose

Savaitgalio „Playboy“ puota taps puikiu atkirčiu minus dešimt pagal Celsijų ir sniegui. Renginio organizatoriai juokauja, kad savo lankytojams padės sutaupyti krūvą pinigų. Kaip? Anot jų, visi pinigai, kuriuos išleistumėte norėdami pabėgti nuo lietuviškų orų į šiltus kraštus – liks jūsų piniginėje.

„Mūsų vakarėlyje bus tai, ko tikitės iš gerų atostogų paplūdimy – daug gražių, drabužiais mažai prisidengusių gražuolių: „Playboy“ merginų komandos fotosesijos, „Drakono ženklas“meistrų tapyba ant kūno gyvai, seksualiausių Go Go šokėjų pasirodymai. Ypatinga karščio banga nusiris per įspūdingą šokio teatro spektaklį su specialiasiais efektais“,– vakarėlio „bonusus“ vardina jo rengėjai. Už muziką „Playboy“ vakarėlyje, kaip jau tapo įprasta, bus atsakingas DJ Sunseet.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:22
01:07
00:21

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie 15min