Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 15d. 13:35

Kaune piešiamas 300 metrų ilgio grafitis

Grafitis
PM „Urmas“ nuotr. / Grafitis

Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ kuriamas legalus 300 metrų ilgio grafitis. Jį piešia du vilniečiai, grafičių meno profesionalai. Jie pilką betoninę sieną pavers žaismingu traukiniu, vežančiu įvairias gėrybes, kurių čia galima įsigyti.

„Traukinį pasirinkome todėl, kad jis yra neatsiejama šio prekybos miestelio įvaizdžio dalis – pora dekoratyvinių traukinių stovi greta prekybos galerijų, juose įsikūrusios krautuvėlės“, – aiškino grafičių piešėjas Edgaras, prisistatantis EKU slapyvardžiu.

Prekybos miestelis „Urmas“ menininkus dekoruoti sieną pakvietė savo iniciatyva. Ne kartą įvairiuose grafičių konkursuose triumfavęs vilnietis sako, kad toks verslo įmonės požiūris į jai priklausančių objektų estetiką yra sveikintinas.

„Kartais įmonės tokias tuščias erdves išnaudoja tradicinei reklamai – kabina ten įvairiausius tentus, bando jas apklijuoti, tačiau tai nėra taip patrauklu ir įdomu kaip grafičiai. Tačiau kur kas blogiau, jei objektai metų metus stūkso apleisti, pilki ir nuobodūs. Argi ne geriau juos būtų patikėti grafičių piešėjams?“ – klausė Edgaras.

Šiuo metu piešiamą grafitį ant tvoros, juosiančios „Urmo“ teritoriją šalia Elektrėnų gatvės, menininkai planuoja pabaigti maždaug po poros savaičių. Iš viso šio projekto įgyvendinimas užtruks apie pusantro mėnesio.

Prieš daugiau kaip dvejus metus prekybos miestelyje „Urmas“ vyko grafičių piešimo konkursas, skirtas Lietuvos tūkstantmečiui. Jo metu taip pat buvo dekoruota apie 300 metrų ilgio siena.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min