Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune pradedamos naujo prekybos parko „Banginis“ statybos

Naujojo prekybos centro vizualizacija
Naujojo prekybos centro vizualizacija
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaune, Pramonės prospekte, pradedamas statyti naujas prekybos parkas „Banginis“. Duris atverti „Banginis“ turėtų jau šių metų gruodį.

„Prekybos centrai „Banginis“ išsiskiria iš kitų, nes yra orientuoti į prekybą namų įrangos ir buities prekėmis. Didžiausią plotą juose užima „Senukų“ prekybos tinklo parduotuvės bei maisto prekių prekybinių tinklų operatoriai. Taip pat čia veikia parduotuvės, prekiaujančios baldais, namų apyvokos, gyvūnų priežiūros ir kitomis prekėmis. Prekybos centrai „Banginis“ jau sėkmingai veikia Vilniuje ir Klaipėdoje“, – sakė „Banginį“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Kauno „Banginis“ įsikurs rytinėje miesto dalyje, Pramonės prospekto ir Draugystės gatvių sankryžoje, taigi bus lengvai pasiekiamas tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu. Kauno „Banginis“ nesiskirs nuo esančių Vilniuje ir Klaipėdoje, kadangi visi „Banginiai“ statomi pagal bendrą koncepciją, kai prekybos centre dominuoja keli stambūs nepriklausomi operatoriai – pagrindiniai traukos objektai. Didžiausią prekybos plotą Kauno „Banginyje“ užims jau dabar minėtoje vietoje veikianti statybos, remonto ir buities prekių tinklo parduotuvė „Senukai“. Šalia „Senukų“ statomas „Prisma“ didcentris bei kitos mažesnės parduotuvės sudarys naująjį prekybos parką.

Tai bus pirmasis „Prisma“ didcentris Kaune ir antrasis Lietuvoje. Kol kas vienintelis „Prisma“ didcentris šiuo metu yra įsikūręs Vilniuje. Numatytas Kauno didcentrio „Prisma“ plotas – daugiau nei 11 tūkst. kvadratinių metrų.

Į naujojo prekybos parko statybą planuojama investuoti 30 mln. litų, statybos užsakovas – UAB „SSPC Pramonė“. Generalinis rangovas AB „YIT Kausta“ įsipareigojo atlikti 13 tūkst. kv.m. bendrojo ploto prekybos centro pastato bei 600 vietų automobilių stovėjimo aikštelės statybos darbus.

Statybos bus vykdomos dviem etapais: pirmiausia bus statomas didcentris „Prisma“ bei kitų jame įsikursiančių mažesnių parduotuvių patalpos, taip pat planuojama rekonstruoti Pramonės prospekto ir Draugystės gatvės šviesoforinę sankryžą, platinti šių gatvių atkarpas, įrengti šaligatvius ir apželdinti aplinką.

Antrajame etape planuojama suformuoti prekybos parką, sujungiant pastatą su jau veikiančią parduotuve „Senukai” ir rekonstruojant bendrą teritorijos infrastruktūrą. Šiuo metu prasidėjo parengimo ir griovimo darbai, planuojama statybų pradžia – gegužė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min