Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune pradės veikti naujas turgus

Smetonos turgus
Turgaus savininkų nuotr. / Smetonos turgus
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Kaune atidaromas naujas „Smetonos turgus“. Jis įsikurs prekybos centre „Lapės“, prie Petro Vileišio (buvusio Vilijampolės) tilto.

Turgaus įkūrėjas ūkininkas Mykolas Čiplys pasakojo, kad šiame turguje bus prekiaujama ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų produkcija. Pasak jo, mintis atidaryti „Smetonos turgų“ kilo tada, kai prekiaudamas įvairiose prekybos vietose jis suprato, jog prekiautojui nuolat keičiant prekybos vietą kyla nepatogumų klientui, kuris įpranta apsipirkinėti vienoje vietoje ir tikisi įsigyti kokybiškų prekių nuolat.

Vilniuje jau dvejus metus sėkmingai veikia M.Čiplio įkurta „Centrinė ūkininkų prekyvietė“, todėl Kauno ir aplinkinių rajonų ūkininkai jau seniai jį įkalbinėjo suburti visus po vienu stogu ir jo gimtajame mieste Kaune.

Žadama, kad naujojoje turgavietėje kauniečiai ras visus kasdieniam stalui reikalingus produktus: pieno ir mėsos, duonos gaminius, saldumynus, daržoves ir vaisius. Ūkininkai ir prekeiviai tvirtina, kad kiaušinių, rūkytos dešros, saldumynų, mėsos, pieno, medaus produktų, daržovių ar vaisių kainos čia bus pačios žemiausios. Ar taip ir bus, parodys laikas.

Neseniai atidarytame prekybos komplekse „Lapės“ jau veikia kepyklėlė „Triticum“, „Camelia“ vaistinė, „Hyper komisas“, „Centrinė gėrimų išparduotuvė“, maisto ir higienos prekių parduotuvė, gėlių ir augalų centras, kuriame gėlių ir augalų galima įsigyti didmeninėmis kainomis.

Turgaus įkūrėjas tikina, kad komplekso pavadinimas „Lapės“ kilo neatsitiktinai, šioje vietoje dar sovietmiečiu veikė „Lapių kooperatyvas“, kuriame buvo galima įsigyti tais laikais „deficitinių“ maisto ir namų apyvokos prekių.

„Smetonos“ turgus veiks kiekvieną dieną nuo 9 iki 19 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min