Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune pradėtas statyti „Merkurijaus“ kompleksas, į jo statybas bus investuota 150 mln. Lt

Būsimo komplekso vizualizacija
Būsimo komplekso vizualizacija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Laisvės alėjoje prasidėjo legendinio, miesto simboliu laikomo, buvusio prekybos centro Merkurijaus statybos darbai. Pastato savininkė užsienio kapitalo bendrovė „Homburg Merkurijus“ apsisprendė Kauno nekilnojamojo turto rinkai įgyvendinti itin novatorišką projekto koncepcijos sprendimą.

Planuojama, kad ankstesnis „Merkurijus“ atgims kaip daugiafunkcinis 28 000 kv.m pastatas su požemine automobilių stovėjimo aikštele, kurio pirmi trys aukštai bus skirti komercinei veiklai, o likę 4 – gyvenamiesiems apartamentams. Projekto plėtotojai į naująjį kompleksą, kuris vadinsis „Merkurijus. Miesto alėja“, ketina investuoti apie 150 mln litų.

Projekto užsakovai ketina pirmame pastato aukšte įkurdinti ekologiškų prekių ir gourmet krautuvėles, išskirtinio boutique stiliaus parduotuves, gardumynų kepyklėles, jaukias užkandines, savitas ir nedideles kavines.

„Kaip Kaunas turi savo Laisvės alėją, taip Merkurijus turės savąją. Tai bus tarsi Laisvės alėjos tąsa, kuriai suteikėme Miesto alėjos pavadinimą“, – apie būsimus „Merkurijaus“ pokyčius kalba Jamie Torpey, „Homburg valdos, atsakingos už projekto plėtojimą, direktorius.

Antrame ir trečiame pastato aukštuose bus įrengtos biuro patalpos bei konferencijų centras.

„Atsižvelgiant į gana sudėtingą šios unikalios gatvės specifiką bei konkurencinę aplinką, projekto plėtotojams siūlome, kad rinkai pateiktų išties išskirtinį, konceptualiai pagrįstą produktą“, – teigė Aidas Pilka, bendrovės „Ober-Haus“ Komercinio nekilnojamojo turto departamento vadovas.

Jo nuomone, „Merkurijaus“ pasirinktai projekto strategijai pranašumo suteikia tai, kad po vienu stogu koncentruosis nišinės, bet itin šiuo metu paklausios veiklos sritys: „Taip sieksime pratęsti istorinį tęstinumą išlaikydami buvusį prekybos gigantą traukos centru. Be to, „Merkurijaus Miesto alėja“ galėtų būti ta įkvėpianti visos Laisvės alėjos renesanso pradžia“.

Likusiuose pastato aukštuose bus projektuojami apartamentai. „Pirkėjai turės alternatyvą rinktis pigesnį ar brangesnį apartamentų įrengimo paketą. Pažymėtina, kad butai bus parduodami pilnai įrengti“, – kalbėjo J.Torpey. Pasak jo, potencialus šių apartamentų gyventojas greičiausiai bus vidutines ir aukštesnes pajamas gaunantis Kauno gyventojas.

„Merkurijaus“ statybos darbų pabaiga planuojama 2012 m. pabaigoje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min