Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune – provokuojanti „No Theatre“ akcija

Kauno pasirodys visa teatro "Utopia" trupė.
Roberto Dačkaus nuotr. / Kauno pasirodys visa teatro "Utopia" trupė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Neįprastomis akcijomis Vilniuje jau spėjęs prisistatyti judėjimas „No Theatre“ atvyksta į Kauną. Penktadienį, 19 val., Kauno valstybiniame lėlių teatre kauniečius jie kviečia į koncertą „No concert“.

Po paslaptingu pavadinimu „No Theatre“ slepiasi devynių Gintaro Varno vadovaujamų Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantų komanda iš teatro „Utopia“. Kaip sakė patys jaunieji aktoriai, jie nusprendė būti alternatyva komerciniam teatrui, pažinti šiuolaikinį teatro žiūrovą bei mėginti jį suprasti, užmegzti ryšį, šiek tiek provokuoti.

Pirmosios akcijos viešose vietose – koncertų salėse, teatruose – buvo sutiktos prieštaringai. Dalis žiūrovų liko nesupratę, kas vyksta, kiti – džiaugėsi netikėtais pasirodymais. Tačiau, pasak pačių „No Theatre“ narių, jų rengiamų akcijų tikslas paprastas – jie tiesiog siekia praskaidrinti buitį ir tuo pat metu palikti interpretacijos laisvę žiūrovui.

Į Kauną komanda atveža pirmąjį „pilnametražį“ renginį – gedulingai šventinį teatralizuotą koncertą „No concert“. Koncerto režisierius – judėjimui priklausantis aktorius ir grupės „Suicide DJs“ narys Vidas Bareikis. Šis koncertas – ne pirmasis jo režisuotas darbas. Neseniai V.Bareikis pristatė spektaklį „Vakaras su knyga“ pagal M.Bulgakovo romaną „Meistras ir Margarita“.

Koncerte Kaune bus galima pamatyti visus devynis teatro „Utopia“ aktorius. Tarp jų – žymus atmosferinio teatro pradininkas Lietuvoje Marius Repšys, taip pat ir kiti jau neblogai publikai pažįstami artistai: Indrė Lencevičiūtė, Ainis Storpirštis, Dovydas Stončius, Elzė Gudavičiūtė, Eglė Špokaitė, Emilija Latėnaitė-Beliauskienė, Vainius Sodeika.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min