Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune – rokeriai iš Belgijos

Neišsemiamais kūrybiniais sugebėjimais savo gerbėjus jau 9 metus stebinantys rokeriai „Sliver“ iš viso yra surengę daugiau nei 200 koncertų.
Organizatorių nuotr. / Neišsemiamais kūrybiniais sugebėjimais savo gerbėjus jau 9 metus stebinantys rokeriai „Sliver“ iš viso yra surengę daugiau nei 200 koncertų.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Išlikti reiškia kurti. O kurti reiškia išlikti“, – tokiu credo besivadovaujantys rokeriai „Sliver“ šį penktadienį pirmą kartą su savo kūryba leis susipažinti kauniečiams.

Nuo balandžio pradžios į turnė po rytų Europą išsiruošę Belgijos rokeriai, jau spėję aplankyti Lenkiją, Čekiją, Baltarusiją ir Latviją, rytoj atvyksta į antrąjį pagal dydį Lietuvos miestą. Roko meka vadinamame Kauno klube „Džem‘pub“ pasirodymą surengsiantis kolektyvas savo kūrybiniu keliu žengia vadovaudamasis griežtu principu. „Meną ir kūrybiškumą naudojame norėdami išlikti, o muzika yra mūsų ginklas“, – teigia grupės nariai.

1999 metais susikūrusi grupė per ilgus metus nuėjo tikrai nemenką kūrybinį kelią. „Sliver“ Belgijos, Prancūzijos, Vokietijos, Liuksemburgo ir kitų valstybių scenose yra surengusi daugiau nei 200 koncertų bei savo jėgomis išleidusi 6 albumus. Paskutinis jų darbas „Kamikaze“ buvo išleistas bendradarbiaujant su bene žymiausia Belgijos įrašų kompanija „We are all liars records“.

Belgijos roko scenos gigantų „Sliver“ koncertas Kaune taps paskutiniuoju jų turnė po rytų Europą akcentu, tad organizatoriai tikisi, jog šis rokerių pasirodymas visiems susirinkusiems paliks neišdildomą įspūdį.

Rokerių koncertas klube “Džem’pub” – penktadienį, pradžia 20 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min