Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 3d. 17:48

Kaune senos padangos į atliekų surinkimo aikšteles priimamos nemokamai

Senų padangų krūva
sxc.hu nuotr. / Senų padangų krūva

Prasidėjus vasarinių padangų keitimo į žiemines sezonui, Kauno regiono atliekų tvarkymo centras ragina gyventojus senų, naudojimui nebetinkamų padangų ar jų atliekų nemesti į bendrus komunalinių atliekų konteinerius, nepalikti pakelėse ar kitose tam neskirtose vietose.

Kauno miesto ir rajono gyventojai senas padangas (iki 5 vnt.) ir kitas namų ūkio atliekas, išskyrus komunalines, gali nemokamai pristatyti į stambių gabaritų ir pavojingų atliekų priėmimo aikšteles: Nemajūnų g. 15B, Raudondvario pl. 155D, Ašigalio g. 20 („Kauno švaros“ aikštelė), Julijanavos g. 1A, T.Masiulio g. 18E („Kuusakoski“ aikštelė).

Primename, kad pagal Lietuvoje galiojančių teisės aktų reikalavimus, autoservisai privalo pasilikti visas po mašinos remonto ar aptarnavimo susidariusias atliekas, senas padangas – taip pat. Grąžinti jas transporto priemonės savininkui ar naudotojui draudžiama.

Nusidėvėjusios padangos gali būti panaudotos energijai arba perdirbtos į antrines žaliavas. Daugiau informacijos rasite tinklalapyje www.kaunoratc.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min