Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 9d. 18:54

Kaune steigiama Emigrantų partija

Juozas Murauskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Juozas Murauskas

Pirmadienį Kauno savivaldybės didžiojoje salėje steigiama Emigrantų partiją. Jos iniciatorius – savivaldybės 60 metų vairuotojas Juozas Murauskas, 8 metus gyvenęs Čikagoje.

„Kraujas šaukia grįžti į Tėvynę, nes, atėjus amžiui, pagalvoji – ne pinigai svarbiausia“, – aiškina J.Murauskas. Tačiau grįžti – sudėtinga, nes Lietuvoje emigrantams sunku susirasti darbą. „Todėl reikia patiems už save pakovoti“, – sako „sportuojančiu bachuriuku“ save vadinanti J.Murauskas.

Grįžęs į Lietuvą jis įkūrė savo verslą „Juozo limuzinai“, tačiau pastaruoju metu automobilių nuomos užsakymų – ne pyragai. Limuzinų verslu kaunietis vertėsi ir Amerikoje.

Iniciatyvinė naujos partijos steigimo grupė iki vasario 18 d. tikisi surinkti ne mažiau kaip 1 tūkst. gyventojų parašų, kurių reikia norint įkurti partiją. „Emigrantai“ neslepia ambicijų gerai pasirodyti Seimo rinkimuose.

Susirinkimo, į kurį susirinko apie 100 žmonių, pradžia šiek tiek vėlavo, nes laukta pasirodant Kauno mero Andriaus Kupčinsko. Iniciatyvinės grupės pirmininkas J.Murauskas pats ėjo pas miesto vadovą, tačiau grįžo be jo. Renginį pradėjo gerai žinoma emigrantė dainininkė Nijolė Tallat-Kelpšaitė. Ir čia neapsieita be nesklandumų – uždėjus kompaktinį diską, pasigirdo ne tik muziką, bet ir balsas, todėl atlikėja paprašė jį išjungti. Tuomet rėžė karštą kalbą apie emigrantus ir sudainavo a cappella.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min