Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune susikūrė naujas visuomeninis judėjimas „Dirbam Kaunui“

G.Labanauskas ir A.Medviedevienė
G.Labanauskas ir A.Medviedevienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį Kaune bus pristatytas naujas visuomeninis judėjimas, pasivadinęs „Dirbam Kaunui“. Jį sukūrė atskilę Kauno socialdemokratai, kurie partijos pirmininką Algirdą Butkevičių ir partijos Kauno skyriaus pirmininkę Orintą Leiputę kaltino nuolaidžiavimu korupcijai Kaune.

„Akivaizdu, kad daugelis kauniečių yra nusivylę politinių partijų veikla, politikų savanaudiškumu ir nesugebėjimu dirbti Kaunui ir miestiečiams. O Kaunas vis labiau merdi. Kiekvienas iš mūsų turime pasirinkimą – galime verkti, dejuoti, kad viskas blogai Kaune, Lietuvoje, visame pasaulyje ir nieko nedaryti, arba imtis veiksmų, kad pakeistume situaciją. Mūsų pasirinkimas – keisti“, – rašoma visuomeninio judėjimo išplatintame pranešime.

Kaip teigia judėjimo įkūrėjai, tai bus ne politinė, bet visuomeninė organizacija. „Mes norime sukurti tokį Kauną, kuriame būtų gera gyventi mums, mūsų vaikams ir anūkams.“

Svarbiausieji visuomeninio judėjimo „Dirbam Kaunui“  tikslai: įtvirtinti atvirą, teisinę, teisingą bei pilietinę visuomenę; skatinti pilietinės visuomenės pažangą; skatinti ir motyvuoti Kauno gyventojus domėtis miesto valdymo ir viešųjų finansų naudojimo ir skirstymo klausimais; užtikrinti Kauno miesto savivaldos institucijų bei savivaldybės valdomų įmonių, įstaigų ir organizacijų veiklos visuomeninę kontrolę ir skaidrumą; stiprinti Kauno bendruomenę; įtraukti šalies ir Kauno gyventojus į savivaldybių tarybų ir administracijų sprendimų priėmimo procesus.

Visuomeninio judėjimo „Dirbam Kaunui“ steigėjai – Gintautas Labanauskas, Antanina Medviedevienė, Artūras Orlauskas, Mindaugas Šimkūnas, Edita Vaitkūnienė, Vytautė Senkovienė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min