TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Draugystės parke vaikų lauks nauja žaidimų aikštelė

Moderni vaikų žaidimų aikštelė
„Lietuvos ryto TV“ nuotr. / Moderni vaikų žaidimų aikštelė
Šaltinis: 15min
0
A A

Ateinantį savaitgalį Kaune sužaliuos dar daugiau projekto „Mūsų kiemas“ simbolių. Prie Nacionalinės pastatų administratorių asociacijos (NPAA) paskelbtos iniciatyvos prisijungė Dainavos rajono daugiabučius namus prižiūrinti bendrovė „City Service“. Iniciatyva skirta gyventojų ir daugiabučių prižiūrėtojų bendromis jėgomis sukurti kiemuose jaukesnę ir tvarkingesnę aplinką.

Sekmadienį, spalio 3 dieną, 12 val. Draugystės parke, prie Gerojo Ganytojo bažnyčios, bus atidaryta nauja vaikų žaidimo aikštelė, įrengta „City Service“ lėšomis. Šia proga bendrovė padovanos nuotaikingą šventę mažiesiems rajono gyventojams.

Nauja aikštelė bus paženklinta „Mūsų kiemo“ simbolika, priminsiančia gyventojams, kad aikštelė priklauso jiems, todėl ją reikia tausoti.

„Seni žaidimų atrakcionai kiemuose jau sulūžę, o naujų niekas neskuba statyti. Būdami vaikais, mes turėjome kur žaisti. Norisi, kad ir šiandien vaikai turėtų žaidimų aikštelę“, - sakė „City Service“ Kauno padalinio vadovė Vida Naudžiūnienė.

NPAA tarybos pirmininkas Vytautas Turonis priminė, kad kiemus tvarkančios daugiabučių priežiūros įmonės tai daro savo iniciatyva: „Teisiškai kiemai priklauso valstybei. Deja, valstybė neskiria lėšų bendro naudojimo įrenginių atnaujinimui kiemuose, todėl tik retkarčiais juos sutvarko savivaldybės, seniūnijos. Tačiau žaidimų, sporto aikštelės reikalingos nuolatos. Todėl stengsimės, kad bendromis gyventojų ir administratorių pastangomis kiemuose vėl įsivyrautų tvarka“.

„Mūsų kiemo“ iniciatyvą jau parėmė apie 20 daugiabučius prižiūrinčių bendrovių įvairiuose šalies miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Šilutėje. Jos imsis įvairių daugiabučių aplinkos atnaujinimo darbų – įrengti ir remontuoti žaidimų vietas, lauko sporto inventorių, sodinti želdinius. Apie tai, kad darbai vykdomi remiant NPAA viziją, skelbs specialiai sukurta „Mūsų kiemo“ simbolika.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min