Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune – teisėsaugą kuopiančią prezidentę palaikantis mitingas (nuotraukos, video)

Mitingo akimirka
Aliaus Koroliovo nuotr. / Mitingo akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį vykusiam mitingui nesutrukdė net be perstojo iš dangaus kritęs lietus – į Vienybės aikštę palaikyti teisėsaugos pamatus drebinančios prezidentės Dalios Grybauskaitės susirinko keli šimtai kauniečių.

17 val. prasidėjusio mitingo pradžioje iš galingų garsiakalbių, pastatytų po medžiais, nuskambėjo šalies himno įrašas. Vėliau į susirinkusiuosius kreipėsi ant scenos žengęs mitingo organizatorius, radijo stočių ir televizijos savininkas Kęstutis Pūkas, įkūręs asociaciją „Kitokia Lietuva“.

„Prezidento rinkimus galėčiau sulyginti su gaiviu vėju, papūtusiu į Lietuvą. Manau, kad mes būsime kartu ir toliau. Ar palaikysime prezidentę?“, – minios paklausė prieštaringai vertinamas K.Pūkas ir sulaukė aplodismentais palydėto „Taip“.

Daugumą mitingo dalyvių sudarė garbaus amžiaus kauniečiai. Dalis jų laikė asociacijos simbolika papuoštas vėliavas, kiti – įvairiais užrašais numargintus plakatus.

„Kai mūsų mažai, jie dideli ir drąsųs“, – skelbė užrašas viename plakate.
„Kai mūsų daug, jie dideli ir bailūs“, – buvo užrašyta kitame.

Nors Drąsiaus Kedžio artimieji 15min.lt buvo prasitarę, jog žino apie šį mitingą, ketvirtadienį Vienybės aikštėje jų nesimatė. Minios pašonėje kartu su keliais bendraminčiais stoviniavo ir „Fronto“ partijos lyderis Algirdas Paleckis. „Išvykite juos, jie provokatoriai“, – pirštu rodydamas į A.Paleckio kompaniją, pareigūnams paliepė vienas garbaus amžiaus vyriškis. Tiesa, policininkai į šį prašymą nesureagavo ir toliau stebėjo vykstantį mitingą.

VIDEO: 2010.05.06 @Vienybės aikštė, Kaunas, mitingas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min