TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune tėveliai mažiesiems surengs linksmą heloviną „Senamiesčio vaiduoklynas“

Pasiruošimas Helovinui Kaune
Kristinos Čyžiūtės nuotr. / Pasiruošimas Helovinui Kaune
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 27 d., šeštadienį, 14 val. visi miestiečiai kviečiami į M.Valančiaus gatvės parkelyje rengiamą Kauno bendruomenės šventę „Senamiesčio vaiduoklynas“. Teigiama, kad tai bus kitokia, nebanali šventė vaikams. Daugiau teatrališkumo, rankų darbo, bendros tėvų ir vaikų veiklos, improvizacijos draugiškoje, bendruomeniškoje aplinkoje.

Laikais, kai dažnas skundžiasi nieko negalintis, nes „kažko“ neturintis, Kaune gimė ši idėja surengti puikią šventę be biudžeto. Šventės organizatorės „Cocone“ parduotuvės darbuotojos uždegė tėvelius noru prisidėti prie šventės organizavimo.

Į savanorių sąrašus įsirašė daugiau kaip 50 žmonių. Visi prisidėjo, kas kuo gali, moka, turi. Dekoracijomis, prizais, idėjomis, pagalba organizuojant. Šventei ruošėsi ir vaikai, jie taip pat gamino dekoracijas ir nedidelius prizus.

Pagrindinę renginio dieną dalyvių senamiesčio parkelyje lauks grimo, šukuosenų, moliūgo skobimo ir šešėlių teatro kūrybinės dirbtuvės. Taip pat atmosferą  palaikys improvizuoti vaikų pasirodymai, raganų būrimo salonas, skanėstų degustacija, „mokslinės magijos“ pasirodymas ir daug daugiau.

Visos šventės metu Lietuvos vaikiškų drabužėlių dizaineriai pristatys savo kolekcijas, o Marmaluzi vaišins moliūgų koše išalkusius ir vaisių kompotu ištroškusius. Nors šventės programa ir patvirtinta, tačiau laukiama ir staigmenų.

„Mūsų vertybė – gera nuotaika, o ne aklas plano laikymasis, todėl numatoma ir daug improvizacijų. Programa gali keistis visai nenuspėjamai, prie to tėveliai turėtų būti pripratę“, – sakė viena šventės iniciatorių Gustė Pocevičienė. – „Šventė skirta vaikams, todėl būkite atsakingi už savo atsinešamą nuotaiką. Būkite linksmi ir linkminkite kitus!“.

Restoranai „Del Castilio“ ir „Yakata“ bei vaikų parduotuvė „Cocone“ taps prieglobsčiu neramioms ir kūrybiškoms sieloms.
Pasipuošę kostiumais dalyvaus konkurse ir laimės puikius prizus. Laukia specialūs prizai už šeimyninį kostiumą, originalų pasirodymą ir originaliausią moliūgo žibintą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min