Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune užfiksuotas naujas rekordas – didžiausias sportinis čiužinys (nuotraukos)

Čiužinio pristatymo ceremonijoje nepriklausomais arbitrais sutiko tapti olimpietė buriuotoja Gintarė Volungevičiūtė-Scheidt, į renginį atsivežusi ir savo mažą sūnų, taip pat Kauno miesto vicemeras, aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojas Stanislovas Buškevičius.
Aliaus Koroliovo nuotr. / Čiužinio pristatymo ceremonijoje nepriklausomais arbitrais sutiko tapti olimpietė buriuotoja Gintarė Volungevičiūtė-Scheidt, į renginį atsivežusi ir savo mažą sūnų, taip pat Kauno miesto vicemeras, aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojas Stanislovas Buškevič
Šaltinis: 15min
0
A A

Mums įprasta manyti, kad sportininkai dažniausiai siekia rekordų užsiimdami savo propaguojama sporto šaka. Laipiojimo sporto ir aktyvaus laisvalaikio klube „Miegantys drambliai“, kuris įsikūręs Kaune, nariai nusprendė įrodyti, jog sportininkų rekordai gali būti ir kitokie. Ketvirtadienį jų treniruočių salėje užfiksuotas naujas – didžiausio sportinio čiužinio Lietuvoje – rekordas.

Didžiulis, 54 kv. metrų, vientisas čiužinys buvo pagamintas specialiai šiai salei. Čiužinio pristatymo ceremonijoje nepriklausomais arbitrais sutiko tapti olimpietė buriuotoja Gintarė Volungevičiūtė-Scheidt, į renginį atsivežusi ir savo mažąjį sūnų, taip pat Kauno miesto vicemeras, aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojas Stanislovas Buškevičius.

Pastarasis nesitenkino vien pasyvaus stebėtojo darbu: vos užbaigęs savo, kaip arbitro pareigas, jis išbandė laipiojimo sienelę.

Pasak „Miegančių dramblių“ atstovės Ingos Lebrikaitės, šiuo metu Lietuvoje laipiojimas išsikovojo savo vietą. Vis daugiau žmonių ryžtasi išmėginti šį dinamišką ir iššūkių kupiną sportą. Tai rodo laipiotojų entuziastų skaičiaus augimas, naujų laipiojimo salių kūrimasis, taip pat faktas, kad neseniai buvo įkurta Lietuvos laipiotojų asociacija.

Pasak viešosios įstaigos „Miegantys drambliai“ vadovės Ingos Kupetytės-Bunevičienės, laipiotojai puikiai žino, kad itin svarbu nuolatos užtikrinti saugumą sporto salėje, sudaryti kuo geresnes sąlygas treniruotėms bei varžyboms. Vienas iš būtinų salės atributų – čiužinys.

Naujasis, rekordinis čiužinys atitinka užsienio šalių standartus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min