2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 12 18

Kaune vairuotojai toliau žaloja pėsčiuosius

Karas tarp vairuotojų ir pėsčiųjų Kaune tęsiasi. Ketvirtadienį po automobilių ratais pateko trys pėstieji.
Avarijos vietoje
Avarijos vietoje / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Spalio pradžioje miesto savivaldybei pritemdžius Kauno gatves, iškart pasipylė eismo nelaimės. Per visą šį laikotarpį miesto gatvėse jau žuvo 5 pėstieji, o dar keliasdešimt patyrė įvairių sužalojimų. Šis ketvirtadienis taip pat buvo ne išimtis – per dieną automobiliai parbloškė tris pėsčiuosius.

Ankstų ketvirtadienio rytą,  7.49 val., moters vairuojamas „Citroen XM“, išvažiuodamas iš žiedinės Pramonės ir V.Krėvės prospektų sankryžos, nepraleido per pėsčiųjų perėją einančio 17 metų paauglio. Partrenktas jaunuolis dėl patirtų sužalojimų atsidūrė ligoninėje.

Tą pačią dieną apie 16.10 val. Bažnyčios gatvėje automobilis „VW Caddy“ ties sankryža su Trakų gatve bandė išvengti susidūrimo su priekyje važiuojančiu ir į kairę sukančiu „Ford Fiesta“ ir užvažiavo ant šaligatvio. „VW Caddy“ kliudė šaligatviu einančią 41 metų moterį ir trenkėsi į medį.

Nepraėjus nei porai valandų, Utenos gatvėje įvyko dar viena nelaimė. 33 metų vyriškis, vairuojantis „Dodge Caravan“, nepastebėjo į važiuojamąją kelio dalį išėjusio vyro ir partrenkė. Sužeistasis buvo nuvežtas į ligoninę. Visų ketvirtadienio nelaimių aplinkybes tiria Kauno kelių policijos valdybos pareigūnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min