Tiesiogiai
2021-06-10 07:27

Kaune vyks „Kiemų šventė“

KKaune ketvirtadienį rengiama „Kiemų šventė“: dėl tebegaliojančių apribojimų dėl koronaviruso pandemijos ji šiemet išsibarstys po visą miestą ir rajoną, o gyventojai kviečiami patys atrasti netikėtus renginius.
Kiemų šventės pristatymas
Kiemų šventės pristatymas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 1 Kaunas

„Labai norėtume visus Kauno miesto ir rajono gyventojus bei miesto svečius tradiciškai kviesti prie bendro stalo Laisvės alėjoje, tačiau dėl pandemijos negalime susitikti, bendrauti ir dalintis maistu, todėl nusprendėme dalintis muzika, šokiu ir kitais meniniais pasirodymais bei įvairiausiais bendruomenių sukurtais darbais“, – sako „Kaunas 2022“ bendruomenių programos „Fluxus Labas!“ koordinatorė Simona Savickaitė.

„Kiemų šventę“ Kauno miesto ir rajono gyventojai bei svečiai kviečiami atrasti patys, nes renginio metu, pasak organizatorių, kiemu taps visas Kauno miestas, kuris renginio dalyvius nustebins netikėtais, spontaniškais pasirodymais ir meninėmis instaliacijoms.

Kartu švęsti planuoja ir įvairios kultūros įstaigos.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą