Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauniečiai blokuoja gatvę prie D.Kedžio namų (papildyta 13.30 val.)

Žmonės prie Kedžių namo
Aliaus Koroliovo/15min.lt nuotr. / Kedžių namai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaip iš įvykio vietos praneša 15min.lt reporteris T.Grigalevičius, prie D.Kedžio namų kilo sujudimas.

Kėdainių apylinkės teismui paskelbus sprendimą, kad D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukrelės globa nuo šiol perleidžiama mergaitės mamai, o ne N.Venckienei, kilo sumaištis.

Prijaučiantys D.Kedžio šeimai kauniečiai automobiliais suvažiavo prie namo Garliavos pakraštyje. Susirinko kelios dešimtys žmonių, lojalių N.Venckienei. Jie automobiliais užblokavo privažiavimą prie D.Kedžio namo, kuriame gyvena N.Venckienė, iki šiol globojusi D.Kedžio dukrelę.

Po teismo nuosprendžio L.Stankūnaitė turėtų kreiptis į N.Venckienę ir išsivežti mergaitę į savo namus.

Papildyta 11.30 val. Visuomeninis judėjimas, pasivadinęs antipedofiliniu, penktadienį išplatino pranešimą. Jame teigiama, kad mergaitė L.Stankūnaitei bus grąžinta penktadienį.

Taip pat priduriama, kad į mergaitės gyvenamąją vietą pas jos globėją Neringą Venckienę renkasi giminės ir visuomenės atstovai. 

Cituojama D.Kedžio krikšto mama Audronė Skučienė, kuri teigia, kad „žmonės mergaitės neatiduos“.

Papildyta 11.40 val. A.Skučienė 15min.lt sakė, kad susirinkę žmonės nėra giminės, tiesiog pažįstami iš matymo, sutikti mitinguose. Jis apgailestavo, kad „vienintelė pedofilijos liudininkė atiduodama l.Stankūnaitei“. Pasak moters, „dabar jie (suprask klanas) galės Stankūnaitę pašalinti ar pripažinti neveiksnia“.

Moteris sakė, kad N.Venckienė, sužinojusi teismo sprendimą, pradėjo verkti.

Pasak A.Skučienės, teisėja N.Venckienė privalo gerbti teismo sprendimą, todėl privalo atiduoti mergaitę. Tačiau manoma, kad susirinkę žmonės neleis jai įvykdyti šios pareigos.

Papildyta 11.50 val. Susirinkę žmonės kuria planą, kaip blokuoi gatvę. Planuojama sustatyti automobilius dviem eilėmis. Tuomet L.Stankūnaitė ateitų pėsčia...

A.Skučienės duomenimis, L.Stankūnaitė jau kreipėsi pagalbos į vieną Kauno antstolį, taip pat paprašė policijos pareigūnų pagalbos. 

Papildyta 13.00 val. Maždaug 13 val. prie D.Kedžio tėvų namų iš Vilniaus atvykęs Marius Kuprevičius susirinkusiųjų gretose sukėlė šurmulį.

„Norėdami pasiimti mergaitę, jie visų pirma turės mane nužudyti. Žmonės, važiuokite čia. Ginkime Lietuvos garbę savo kūnais“, – pareiškė vyriškis.

Šie vyro žodžiai buvo pasitikti audringais plojimais. M.Kuprevičius, į Kauną atvykęs su Seimo nario Kazimierio Uokos padėdėju Romualdu Repšiu, atsivežė plakatą su užrašu „Prezidente, naikinkite kilerių tarnybą“.

Papildyta 13.30 val. Vyriškis prisipažino, jog prie Garliavoje esančių Kedžių namų su palapinėmis buvo atvažiavęs jau trečiadienį. Tačiau tąkart D.Kedžio artimieji vyrą įkalbėjo išvažiuoti.

„Neringa Venckienė sakė, kad negali taip būti mūsų teisinėje šalyje – turi būti apskundimo terminas ir panašiai. Aš jos paklausiau, ar ji vis dar mano, kad čia kas nors vyksta teisiškai. Ji man pasakė, kad tikisi, – kalbėjo M.Kuprevičius. – Noriu pasakyti tam teisėjui, kuris šiandien priėmė tą nutartį, kad jis yra velnių velnias. Jis yra toks pat pedofilas, kaip ir Ūsas. Ir visi, kurie dalyvauja šioje byloje, yra pedofilų klano nariai. Visi iki vieno! Visi, kurie užstoja šituos išgamas, visi, kurie priima šiuos absurdiškus, protu nesuvokiamus sprendimus, yra to klano nariai. Jeigu žmonėms dar kyla klausimas, ar yra pedofilų klanas, taigi mes žinome pavardes to klano. Anokia čia paslaptis.“

Kiekviena M.Kuprevičiaus pasakyta skambesnė frazė yra palydima žmonių plojimais. Dziudo ir rytų dvikovės treneriu anksčiau dirbęs vyriškis galiausiai kreipėsi į prezidentę.

„Prezidente, padėkite Lietuvai. Jūs esate vienintelis žmogus, kuriuo mes dar tikime. Paleiskite visą Generalinę prokuratūrą, visą Vilniaus apygardos prokuratūrą, visą Kauno apygardos

Alaus Koroliovo nuotr./Minia prie Kedžių namo
Alaus Koroliovo nuotr./Minia prie Kedžių namo

prokuratūrą. Visus šiuos išsigimėlius pasiųsime į kalėjimą, – kalbėjo vyras. – Aš čia būsiu tiek, kiek reikės. A.Ūso teismas turi vykti pirmiau, o tik paskui būtų galima svarstyti mergaitės globos klausimą. Aš nesitrauksiu. Kviečiu žmones atvykti, atsivežti palapines, miegmaišius ir čia gyventi. Aš asmeniškai atsiriboju nuo Venckų ir Kedžių šeimos. Aš tautą kviečiu asmeniškai. Manęs niekas neprašė.“

M.Kuprevičius, paklaustas, kodėl jis tai daro, pareiškė: „Todėl, kad esu mažos mergaitės tėvas, todėl, kad esu pats nukentėjęs nuo teisėsaugininkų, todėl, kad man taip liepia daryti širdis, o mano širdyje gyvena Dievas.“

Kiek vėliau Garliavoje prasidėjo lietus.

Nuolat pildoma

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min