Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 1d. 23:00

Kauniečiai laukiami lindyhopo pamokose

Nuo šeštadienioį vakaro Vilniuje, Lietuvių liaudies kultūros centre, vyko trankus ir pašėlęs pirmasis lindyhopo maratonas.
Nadeždos Gric nuotr. / Lindyhopas

Pašėlę Vilniaus lindyhoperiai svečiuosis Kaune: nuo trečiadienio Kauno arkivyskupijos jaunimo centre vyks jų rengiamos pamokos.

Išmokti šio šokio pagrindų siūlo Lindyhop.lt klubas, Kaune organizuojantis du 5 pamokų ciklus.

Lindyhopas – tai džiazo muzikos mylėtojų šokis, kilęs JAV naktiniuose klubuose Didžiosios depresijos laikais. Ir lindyhoperiai, ir juos stebintys žmonės tvirtina, kad šis šokis verčia šypsotis. „Lindyhopas yra improvizacija ir partnerių bendravimu pagrįstas šokis. Jis gali būti labai įvairus: lėtas ir romantiškas, persmelktas gramofone besisukančių plokštelių muzikos arba pašėlęs, pilnas triukų, rimtesnis net už kai kurias sporto šakas“, – su užsidegimu pasakojo Vilniuje įsikūrusio šio šokio mylėtojų klubo Lindyhoop.lt nariai. Jie neapsiriboja tik savomis programomis, bet nuolat rengia ir įvairių lygių lindyhopo pamokas.

„Poreikis skleisti lindyhopo džiaugsmą būtinas. O kadangi Kaune jau kuris laikas daugėja lindyhopo entuziastų, atradusių labai linksmą būdą praskaidrinti kasdienybę, atsipūsti nuo mokslų bei darbų, nutarėme surengti šokių pamokas ir čia“, – teigė Lindyhop.lt klubo koordinatorė Kamilė Pundziūtė.

Gruodžio 1–17 dienomis Kaune vyks dviejų lygių lindyhopo kursai. Naujokų pamokos yra skirtos dar niekada nešokusiems lindyhopo, o pažengusiųjų – turintiems patirties. Kursus baigę šokėjai galės iškart išbandyti savo jėgas kalėdinėje lindyhoperių šventėje, kuri vyks gruodžio 19 dieną Vilniuje gyvos muzikos klube „Tamsta“.

Kursų rengėjai primena, kad norintys dalyvauti pamokose turėtų užsiregistruoti. Anketą ir kontaktus, kur siųsti informaciją apie savo dalyvavimą, galima rasti interneto puslapyje www.lindyhop.lt

Pamokos vyks iki gruodžio 17 dienos Kauno arkivyskupijos jaunimo centre (Vilniaus g. 7).
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie 15min