Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 26d. 06:10

Kauniečiams pasiūlys daugiau e.bilieto rūšių

Vasaros pabaigoje kauniečiams bus pasiūlyta įsigyti vienos dienos, savaitės, trijų mėnesių ir pusės metų galiojimo terminuoti elektroniniai viešojo transporto bilietai.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vasaros pabaigoje kauniečiams bus pasiūlyta įsigyti vienos dienos, savaitės, trijų mėnesių ir pusės metų galiojimo terminuoti elektroniniai viešojo transporto bilietai.

2007-ųjų rugpjūtį Kaune įdiegtą elektroninį viešojo transporto bilietą šiuo metu naudoja beveik 80 proc. miesto autobusais ir troleibusais važiuojančių kauniečių.

Tikimasi, kad vartotojų dar padaugės, kai prekyboje pasirodys įvairesnių rūšių terminuoti e.bilietai: vienos dienos, savaitės, trijų mėnesių ar pusės metų. Šiuo metu galima įsigyti vieno mėnesio terminuotą elektroninį bilietą.

„Prasidėjus sunkmečiui padaugėjo žmonių, dirbančių ne kasdien, bet, pavyzdžiui, kas antrą dieną. Arba pamainomis – kas antrą savaitę. Tokiems darbuotojams mėnesiniai e.bilietai nėra patogūs. Nusprendėme, kad pirkėjams patrauklūs būtų ir vienos dienos, savaitės terminuoti e.bilietai“, – sakė bendrovės „Autrolis“ Komercijos direktorius Mindaugas Kučinovas. Planuojama, jog įvairesnių rūšių e.bilietai pirkėjams bus pasiūlyti vasaros pabaigoje.

Nuo balandžio pabaigos kauniečiai gali pasitikrinti turimų e.bilietų galiojimą tiek internete, tiek mobiliesiems telefonams pritaikytoje specialaus tinklalapio http://www.kaunobilietas.lt versijoje. Taip pat per keletą minučių jį papildyti. Tereikia naudotis viena iš 9 pagrindinių Lietuvos komercinių bankų e.bankininkystės sistemų. Interneto svetainėje siūloma ir kitų paslaugų. Pavyzdžiui, aplankę tinklapį mobilaus ryšio telefonu bilietų naudotojai gali bet kurioje vietoje ir bet kuriuo metu pasitikrinti bilieto galiojimą, taip pat tiesiai iš puslapio skambinti bendrovėms „Autrolis“ ir „Kauno autobusai“ nemokamomis pagalbos linijomis. Naujosios paslaugos veikia visą parą.

Bendrovės „Autrolis“ duomenimis, per mėnesį kauniečiai įsigyja apie 70 tūkst. terminuotų viešojo transporto bilietų. Iš jų daugiau nei 70 proc. yra e.bilietai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min