Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 10d. 06:40

Kauniečius kviečia kurti ketureilius apie blaivų poilsį

Ketureilių konkurse gali dalyvauti bet kokio amžiaus autoriai.
Photos.com / Ketureilių konkurse gali dalyvauti bet kokio amžiaus autoriai.

Poetinę gyslelę turintys kauniečiai ir jų svečiai iš kitų miestų kviečiami dalyvauti Kauno apskrities visuomenės sveikatos ugdymo centro organizuojamame ketureilio konkurse „Kas blaivus, tas saugus“. Atsiųsti juos dar galima iki rugpjūčio 31 dienos.

Poetinis konkursas yra antrus metus vasarą vykdomo projekto „Saugus poilsis“ dalis ir, pasak jo organizatorių, sulaukia nemažo susidomėjimo tiek tarp jaunimo, tiek ir tarp vyresnio amžiaus žmonių. 

„Konkursu siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į vis didėjantį alkoholio ir narkotinių medžiagų vartojimą vasaros sezono metu ir skatinti rinktis blaivų poilsį“, – sakė Kauno apskrities visuomenės sveikatos ugdymo centro darbuotojos.

Susidomėjusiems jos primena taisykles: konkurse gali dalyvauti bet kokio amžiaus žmonės. Jų sukurto ketureilio tekstas turi būti originalus, tekste tiesiogiai ar netiesiogiai turi atsispindėti blaivaus poilsio (be alkoholio/narkotinių medžiagų) idėja. Rekomenduojama apimtis – nuo 4 iki 16 eilučių. Eilėraščių, kuriuos reikėtų siųsti el. paštu sauguspoilsis@gmail.com ar paprastu paštu – Kauno apskrities visuomenės sveikatos ugdymo centrui, konkursui „Kas blaivus, tas saugus“, J.Gruodžio g. 31, LT-44289, Kaunas, autoriai turėtų nepamiršti nurodyti tikslias savo koordinates: vardą, pavardę, adresą ir kt.

Konkurso laimėtojų laukia dovanos, o originaliausi ketureiliai bus publikuojami internete – projekto rengėjų ir partnerių puslapiuose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min