TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno 2-ajai klinikinei ligoninei vėl vadovauja pasveikęs direktorius T.Jankauskas

2-osios klinikinės ligoninės direktorius Tautvydas Jankauskas
LŽ nuotr. / 2-osios klinikinės ligoninės direktorius Tautvydas Jankauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Žaidimai – taip būtų galima pavadinti santykius tarp Kauno miesto politikų ir Kauno 2-osios klinikinės ligoninės vadovo Tautvydo Jankausko. Penktadienį paaiškėjo, kad prieš pat ketvirtadienį vykusį Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdį susirgęs ligoninės direktorius T.Jankauskas jau pasveiko ir gali toliau vadovauti įstaigai.

Priminsime, kad ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės taryba pritarė, kad Kauno 2-osios klinikinės ligoninės direktoriumi dabartinio vadovo T.Jankausko nedarbingumo laikotarpiu laikinai dirbtų Arvydas Rimkevičius.

Posėdyje buvo svarstomas savivaldybės administracijos siūlymas direktorių T.Jankauską atleisti iš pareigų dėl šiurkštaus darbo pareigų pažeidimo.

Socialinių reikalų departamento direktorius Gediminas Jankus teigė, kad būtent T.Jankauskas stabdo Kauno miesto savivaldybei priklausančių sveikatos priežiūros įstaigų – Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinės ir Kauno 2-osios klinikinės ligoninių – reorganizavimą, sujungiant jas.

Tačiau paaiškėjo, kad prieš pat posėdį T.Jankauskas susirgo. Vyriausybės atstovė Rasa Noreikienė tarybos narius ketvirtadienį informavo, kad šis sprendimas negali būti svarstomas, nes direktorius susirgo paskutinę dieną, kada turėjo pateikti paaiškinimą dėl kaltinimų. Pats direktorius Kauno miesto savivaldybę informavo, kad pateiks paaiškinimą pirmą dieną po ligos.

Penktadienį paskirtam laikinajam ligoninės direktoriui A.Rimkevičiui nuvykus į Kauno 2-ąją klinikinę ligoninę, jį ir ligoninės steigėjos – savivaldybės atstovus – pasitiko priešiškai nusiteikusių darbuotojų grupė. Savivaldybės pranešime teigiama, kad jie įžeidinėjo atvykusius asmenis, bandė juos išprovokuoti. Vėliau pasirodė ir ligoninės direktorius T.Jankauskas, pareiškęs, jog jau pasveiko, todėl gali dirbti – jį pavaduojančio asmens nebereikia.

„Susiklosčius tokiai situacijai, T.Jankauskas dabar toliau dirba direktoriumi. Tačiau jam priminėme, kad jis savivaldybės administracijos direktorei turi parašyti raštišką pasiaiškinimą. Jis pažadėjo tai padaryti penktadienį“, – teigė G.Jankus.

Ar iki darbo dienos pabaigos reikiami dokumentai pasiekė savivaldybę, neskelbiama.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min