Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 28d. 18:20

Kauno „Akropolyje“ vyks išskirtiniai koncertai

Grupė "Melo-M" dažnai lyginama su garsiaja "Apocalyptica".
Organizatorių nuotr. / Grupė "Melo-M" dažnai lyginama su garsiaja "Apocalyptica".

Prekybos ir pramogų sostinė „Kauno Akropolis“ pradeda įgyvendinti naują programą „Akropolis Kaunui“. Jos rengėjai ketina į Kauną pakviesti keletą išskirtinių Europos ir JAV artistų bei kolektyvų, kurie surengtų savo pasirodymus kauniečiams.

„Kaunas yra Lietuvos širdis. Tai miestas, turintis didelę reikšmę mūsų valstybės raidoje.  Tačiau dažnai nepelnytai Kaunas lieka nuošalėje, pagrindinis dėmesys dažniausiai skiriamas Vilniui ir Klaipėdai. Mes nutarėme tai pakeisti. Naujosios programos „Akropolis Kaunui“ dėka laikinojoje sostinėje vyks unikalūs vienetiniai renginiai, kurie turės ekskliuzyvumo statusą. Tai pasaulinio mąsto dainininkų, artistų, teatrų gastrolės“, – žadėjo įmonės  „Re&Solution Property Management“, valdančios „Kauno Akropolį“,  mažmeninio turto valdymo vadovė  Daiva Žvinytė.

Šiuo metu „Kauno Akropolio“ rinkodaros skyrius veda derybas su keliais Vakarų Europos ir JAV artistais. Gastrolių sąlygos bus baigtos derinti artimiausiu metu.  Planuojama, kad pirmasis  programos „Akropolis Kaunui“ koncertas įvyks lapkritį.  Jau dabar aišku, kad dar prieš programos „Akropolis Kaunui“ pradžią, spalio 7-8 dienomis  Kauno „Akropolyje“  įvyks du gyvo garso koncertai, sujungti į bendrą projektą „Žvaigždės Kauno Akropolyje“. Jų metu kauniečiams pasirodys Eurovizijos konkurse Lietuvą atstovavęs Sasha Song  su grupe ir unikali violončelistų  grupė iš Latvijos „Melo-M“ bei Latvijos superžvaigždė Intaras Busulis. 

„Melo-M“ yra šiuolaikinė violončelistų grupė, grojanti pop ir roko kūrinius. Kolektyvo muzika atliekama tik violončelėmis ir būgnais.  Skandinavijos, JAV ir Vokietijos spauda prilygino juos legendinei  grupei „Apocalyptica“.  

„Melo-M“ Kaune pasirodys su Latvijos superžvaigžde, konkurso „Naujoji banga“ nugalėtoju ir Eurovizijos dalyviu  Intaru Busuliu, su kuriuo kartu įrašė dainą „Ghostbusters“.  „Mes laimingi, galėdami Kaunui pristatyti mūsų naują programą „Aplink pasaulį“, – teigė grupės nariai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min