Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno apskrityje toliau mažėja nedarbas

Kauno darbo biržos duomenimis, balandžio 1 dieną darbo biržoje buvo įregistruota 21,3 tūkst. ieškančiųjų darbo
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Gegužės 2 dienos duomenimis, Kauno teritorinėje darbo biržoje buvo registruota apie 49,27 tūkst. bedarbių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno teritorinė darbo birža pranešė, kad nedarbas balandį mažėjo, o laisvų darbo vietų registruojama vis daugiau.

Balandį Kauno teritorinėje darbo biržoje nedarbo lygis, lyginant su praėjusio mėnesio duomenis, sumažėjo 0,85 proc. ir siekė 11,5 proc. visų darbingo amžiaus gyventojų. Palyginus su kitomis šalies teritorijomis, Kauno teritorinės darbo biržos aptarnaujamoje teritorijoje registruoto nedarbo rodikliai šį mėnesį buvo vieni mažiausių. Gegužės 2 dienos duomenimis, Kauno teritorinėje darbo biržoje buvo registruota apie 49,27 tūkst. bedarbių.

Kauno mieste ir rajone balandžio mėnesį užregistruoti 2089 bedarbiai, tai yra 22,5 proc. mažiau nei praėjusį mėnesį. 90 proc. jų užregistruota Kauno mieste.

Darbo biržos duomenų bazėje per mėnesį Kauno mieste ir rajone buvo skelbiamos 2367 laisvos darbo vietos: šis rodiklis, lyginant su praėjusiu mėnesiu, padidėjo 14,6 proc. Daugiausiai darbo pasiūlymų sulaukė pardavimo, produkto vadybininkai, gyventojų surašinėtojai, instruktoriai, buhalteriai, apskaitininkai, administratoriai, mokytojai, transporto vadybininkai, verslo paslaugų vadybininkai, statybos inžinieriai, geodezininkai, matininkai, programuotojai. Nekvalifikuotiems darbuotojams dažniausiai buvo siūlomos pagalbinio darbininko, valytojo, pakuotojo, sandėlio darbininko ir kroviko darbo vietos.

Darbo biržos duomenimis, balandį Kauno mieste ir rajone įdarbinti 2765 ieškantys darbo asmenys, o tai yra apie 22,3 proc. daugiau nei praėjusį mėnesį.

Į aktyvios darbo rinkos politikos priemones nusiųsti 294 asmenys. Iš jų daugiausia, 255 darbo biržos klientai, – į remiamojo įdarbinimo priemones. 561 asmuo pradėjo darbinę veiklą įsigiję verslo liudijimus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min