Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno arenai – „Žalgirio“ vardas

Dar iki arenos atidarymo, į statinio vidaus įrengimo darbus konsorciumas žada investuoti 12 mln. Lt. Kita dalis sutartyje numatytų investicijų bus skirtos per 25 metų laikotarpį.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kylanti Kauno arena
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko pasiūlymui Nemuno saloje kylančiai arenai suteikti „Žalgirio“ vardą pritarė ir kiti miesto politikai.

Šių metų pabaigoje Kaune turėtų būti atidaryta didžiausia Baltijos valstybėse statoma pramogų ir sporto arena. 2010 metais visa Lietuva minės 600-ąsias Žalgirio mūšio metines. Žalgirio mūšio diena – viena iš reikšmingiausių datų mūsų šalies istorijoje.

Ši pergalė simbolizuoja tautos vienybę, ryžtą, atsidavimą. „Žalgirio“ vardu yra pavadinta Kauno miesto krepšinio komanda, kuri jau seniai yra miesto simbolis.

„Arenai suteikdami „Žalgirio“ vardą garsinsime ne tik savo miestą, bet ir šalį. Jeigu rengtume tarptautinį konkursą, siekdami privačiam verslui parduoti sporto rūmų pavadinimą, užtruktume apie pusę metų. Be to, arenos architektas kaip tik šiuo metu derina paskutinius klausimus, susijusius su fasadu, todėl būtų gerai anksčiau žinoti, koks bus pavadinimas. „Žalgirio“ pavadinimas visiškai atpirktų ir tą galimą netektį, už pinigus pardavus arenos pavadinimą“, – kalbėjo A.Kupčinskas.

Mero pavaduotojas Rimantas Mikaitis miesto tarybos kolegijos nariams trečiadienį siūlė neskubėti ir įvertinti, kokia šiuo metu situacija rinkoje. „Mes nežinome, kiek galėtų kainuoti arenos pavadinimas. Galbūt privatus verslas net nesuinteresuotas pasiūlyti didelės sumos, todėl mes būtume tikri, kad sprendimas neparduoti sporto rūmų pavadinimo bus tikslingas“, – sakė R.Mikaitis.

Kolegija patikėjo administracijai rengti tarybos sprendimo projektą. Pavadinimų sumanymo ir atminimo įamžinimo komisijai bei tarybos komitetams bus siūloma apsvarstyti galimybę Kauno pramogų ir sporto rūmams suteikti „Žalgirio“ vardą arba pasiūlyti kitų pavadinimo variantų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min