Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 6d. 11:06

„Kauno autobusai“ darbuotojai neprieštarauja įmonių sujungimo planui

Visuomeninio miesto transporto maršrutai keičiasi dėl Viljampolės tilto atidarymo.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Miesto valdžia planuoja sujungti Kauno autobusų ir troleibusų parkus.

Bendrovės „Kauno autobusai“ darbuotojų profesinė sąjunga paskelbė neprieštaraujanti šios įmonės sujungimui su bendrove „Autrolis“. Apie tai ketvirtadienį informavo Kauno miesto savivaldybė.

Pranešime spaudai teigiama, kad miesto autobusų parko darbuotojų profesinės sąjungos komitetas susipažino su bendrovės „Kvaliteto“ paruošta ataskaita, kurioje analizuojamas vietinio susisekimo transporto bendrovių sujungimas. Profesinės sąjungos komitetas neprieštaravo, kad būtų sujungtos bendrovės, taip siekiant sumažinti valdymo administracijos išlaidas bendrovėse. Tačiau profesinė sąjunga paprašė Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko, kad į darbo grupę dėl įmonių sujungimo būtų įtrauktas darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Bronius Bučelis.

Taip pat teigiama, kad „Kauno autobusų“  profsąjungos komitetas nepritaria kitą savaitę planuojam įspėjamajam „Autrolio“ vairuotojų streikui.  Pasak „Kauno autobusai“ profesinės sąjungos narių, problemas reikia spręsti ieškant kompromiso, o ne keleivių sąskaita.

15min.lt neseniai rašė, kad bendrovės „Autrolis“ profesinė sąjunga rugpjūčio 17 dieną ketina surengti įspėjamąjį streiką. Vėliau - kitą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min