Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno centre švenčiama Pasaulinė turizmo diena

Turistas iš Vokietijos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Turistas iš Vokietijos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos kūno kultūros akademijos (LLKA) Rekreacijos, turizmo ir sporto vadybos katedros dėstytojai ir studentai rugsėjo 27-ąją kauniečius kviečia švęsti Pasaulinę turizmo dieną.

Šie metai – Sveikatos turizmo metai. Šis turizmas apima sveikatinimo, medicinos paslaugas (sveikatos priežiūrą, gydymą, įvairias operacijas, reabilitaciją, odontologiją ir pan.) ir sveikatingumą (SPA paslaugas, grožio procedūras, žygius pėsčiomis ir su dviračiais, plaukimą baidarėmis, fizioterapiją ir t.t.).

Lietuva turi dideles galimybes vystyti sveikatos turizmo paslaugas. Ši iki šiol neišnaudota turizmo sritis apjungė naujus turizmo paslaugų teikėjus, padidino kvalifikuoto turizmo specialistų poreikį, sumažino sezoniškumą, padidino Lietuvos žinomumą Europoje ir kitose pasaulio šalyse.

LKKA Rekreacijos, turizmo ir sporto vadybos katedros studentai ir dėstytojai jau kelerius metus taip pat švenčia šią dieną ir siūlo kolegoms, miestiečiams bei visiems besidomintiems sveikatinimo galimybėmis dalyvauti nemokamuose renginiuose.

Šį šeštadienį LKKA kviečia visus į renginius, vyksiančius Kauno senamiestyje bei kitose Kauno vietose. Šeštadienį vyks orientacinės varžybos po Kauno senamiestį „Turizmas, sportas ir medicina“, kurių metu pagal pateiktą instrukciją dalyviai ieškos įvairių turistinių objektų Kauno senamiestyje. Prie kiekvieno surasto objekto reikės nusifotografuoti ir tai bus įrodymas, kad dalyvis tikrai jį surado. Pradžia – 13val. Rotušės aikštėje prie Maironio paminklo.

Pasaulinės turizmo dienos proga taip pat vyks profesionalios riedučių važinėjimo pamokėlės pradedantiesiems „Atskleisk savo  galimybes“ (pradžia 14val.), plaukimas Nemunu baidarėmis nuo Kauno marių iki Vytauto bažnyčios „Draugystė su vandeniu“ (pradžia 11.00 val.), ekskursija su dviračiais nuo Panemunės iki Kauno senamiesčio „Aš važiuoju ir turtėju“ (pradžia 13val. ir 15val.).

Aktyviausiems renginių dalyviams ir nugalėtojams bus įteikti firminiai LKKA prizai.  Ateinantį trečiadienį universiteto atstovai visus kviečia į ekskursiją maršrutiniais troleibusais Nr.2 „Kauno žavesys pro troleibuso langą“, kurias ves LKKA Turizmo ir sporto vadybos studijų programos ketvirto kurso studentai (pradžia 10val.). Visiems dalyvaujantiems šioje ekskursijoje reikės tik įsigyti važiavimo bilietėlį ir klausyti studentų įdomių pasakojimų apie Kauną.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min