Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno Dainavos mikrorajono gyventojai kviečiami Užgavėnes švęsti Draugystės parke

Užgavėnės Lietuvos liaudies buities muziejuje
Aliaus Koroliovo/15min.lt / Užgavėnės Lietuvos liaudies buities muziejuje
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį, kovo 8 dieną, visi Kauno Dainavos mikrorajono gyventojai turės puikią progą su trenksmu iškrapštyti užsibuvusią žiemą.

„Siekdami skatinti etnografinių Užgavėnių tradicijų puoselėjimą, kauniečius kviečiame apsilankyti šventėse ir drauge su kaimynais atsisveikinti su žiema“, – sakė Nacionalinės pastatų administratorių asociacijos (NPAA) Kauno regiono vadovė Vida Naudžiūnienė.

Šventės organizatoriai ragino gyventojus nepamiršti Užgavėnių kaukių. Renginio metu bus renkama gardžiausių blynų šeimininkė – Užgavėnių karalienė. Į Dainavos parką susirinkusiųjų lauks tradicinės šventės linksmybės: persirengėlių paradas, Lašininio ir Kanapinio mūšis, Morės deginimas, dainos, šokiai ir žaidimai. Su gera nuotaika žiemą palydėti ir pavasarį sutikti padės Dainavos bočių ansamblis „Brydė“.

„Šventei ruošiamės iš širdies: repetuojame dainas, gaminamės kaukes. Šiais metais pirmą kartą skambės ubagų dainos. Dainaviškiams ne pro šalį gerai pasistiprinti, nes vyks šokiai, rateliai. Vitamino C dozė – garantuota“, – šypsojosi jau 8 metus iš eilės per Užgavėnes nenustygstančio ansamblio „Brydė“ vadovė Teofilė Vozbutienė.

Tam, kad trypti ir šokti jėgų nepritrūktų visi susirinkusieji,  jie bus nemokamai vaišinami blynais ir kakava. Užgavėnių šventė Draugystės parke vyks kovo 8 d., antradienį, 16 valandą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min