Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kauno energija“ perspėja: naujose sąskaitose galimi netikslumai

„Kauno energija“ interneto svetainėje pradėjo veikti įvadinių šilumos apskaitos prietaisų (skaitiklių) rodmenų pasitikrinimo sistema, rodanti skaitiklių rodmenis „nuo ... iki“.
„Kauno energija“ interneto svetainėje pradėjo veikti įvadinių šilumos apskaitos prietaisų (skaitiklių) rodmenų pasitikrinimo sistema, rodanti skaitiklių rodmenis „nuo ... iki“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vykdydama naujųjų Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių reikalavimus, bendrovė „Kauno energija“ pradeda teikti vartotojams naujo pavyzdžio sąskaitas už suvartotą šilumą. Naujosios sąskaitos bus dar išsamesnės, jose bus pateikiama dar daugiau duomenų tiek apie suvartotą šilumą, tiek ir apie visą pastatą. Tačiau kol kas jose galimi netikslumai.

Naujoji Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių redakcija, įsigaliojusi lapkritį, nustatė naujus reikalavimus informacijai, teikiamai mokėjimo pranešime. Energetikos ministerija ir Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija yra pripažinusios, jog papildomai informacijai patalpinti būtina atlikti nemažai procedūrų ir parengiamųjų darbų. Taigi, tam tikras pasiruošimo laikotarpis (2-6 mėn.) neišvengiamai buvo reikalingas.

Kol buvo atliekami pasiruošimo darbai. „Kauno energija“, suprasdama vartotojų lūkesčius, viena pirmųjų šalyje nuo 2011 m. sausio pradėjo teikti daugiabučių gyvenamųjų namų įvadinių šilumos apskaitos prietaisų rodmenis savo interneto svetainėje.

Šiuo metu naujoji sąskaitos forma dar testuojama, tačiau jau kitą savaitę realios sąskaitos jau turėtų pasiekti vartotojus.

„Reikia pripažinti, jog, iš pirmo žvilgsnio nesudėtingai atrodanti informacija, dėl apskaitos prietaisų išdėstymo schemų įvairovės ir dėl šilumos paskirstymo metodų sudėtingumo gana sunkiai realizuojama. Kaip pavyzdį galima paminėti, jog sąskaitoje atsiranda 12 – 15 papildomų laukų. Šį skaičių padauginus iš jau minėtų apskaitos prietaisų išdėstymo schemų skaičiaus, gauname įspūdingą skaičių variantų, kurių kiekvieną būtina realizuoti, o po to – patikrinti“, – nurodoma „Kauno energijos“ pranešime.

Testuojant naujosiose sąskaitose atlikta nemažai pakeitimų. Todėl tikėtina, kad jose gali atsirasti ir kai kurių netikslumų.

„Suprantame, kad dėl to gali kilti ir tam tikro vartotojų nepasitenkinimo ar nusiskundimų. Todėl jau iš anksto maloniai prašome visų vartotojų geranoriškai ir supratingai reaguoti į galimus netikslumus, o juos pastebėjus, tiesiog pranešti į „Kauno energija“ vartotojų aptarnavimo departamentą el. paštu rinkodara@kaunoenergija.lt arba tiesiog paskambinti bendruoju informacijos telefonu 30 58 00“, – teigiama pranešime.

Pranešant apie netikslumus, svarbu nurodyti mokėtojo, kurio sąskaitoje pastebėtas netikslumas, kodą bei aprašyti nusiskundimo pobūdį (netikslus skaičius, gramatinė klaida, nepatogus atvaizdavimas ar panašiai). Visi pastebėti netikslumai bus ištaisomi artimiausiu metu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min