Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kauno energijos“ triumfas: Kauno termofikacinei elektrinei paskirta 7 mln. litų bauda už įsipareigojimų nevykdymą

Kauno termofikacinė elektrinė
„Lietuvos žinių“ nuotr. / Kauno termofikacinė elektrinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno termofikacinei elektrinei paskirta 7,05 mln. litų bauda dėl netinkamo Investicijų susitarimo vykdymo. Ieškovės „Kauno energijos“ naudai tokį sprendimą pirmadienį priėmė Vilniaus komercinio arbitražo teismas.

Teismas ne tik paskyrė baudą, bet ir įstatymo nustatyto dydžio palūkanas nuo minėtos sumos ir dalies bylinėjimosi išlaidų kompensaciją.

Vilniaus komercinio arbitražo teismo sprendimas yra galutinis ir privalomas ginčo šalims, tačiau per tris mėnesius nuo sprendimo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos Apeliaciniam teismui.

KTE generalinis direktorius Antanas Pranculis teismo sprendimą vadina nelogišku, o baudą – per didele, tačiau išsamiau komentuoti teisėjų darbo nenorėjo ir sakė, kad, jei reikės, teks šį sprendimą vykdyti. Ar skųs Vilniaus komercinio arbitražo teismo sprendimą Apeliaciniam teismui, A.Pranculis dar negalėjo atsakyti. Jo teigimu, pirmiau reikia išnagrinėti visą nutarties medžiagą ir tik tuomet bus nuspręsta – skųsti ar ne.

2010 m. pagal pirmąjį „Kauno energijos“ ieškinį iš atsakovės Kauno termofikacijos elektrinės buvo priteista 5,4 mln. Lt dydžio bauda, taip pat palūkanos nuo šios sumos ir dalies bylinėjimosi išlaidų kompensacija. Iš viso iš abiem ieškiniais pareikštų reikalavimų 17,7 mln. Lt „Kauno energijai“ buvo priteista 12,5 mln. litų netesybų (baudos).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min