Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 18d. 10:32

Kauno „Girstučio“ rūmų rekonstrukcijos rangovams suteikiamas paskutinis šansas tęsti darbus

„Girstučio“ rekonstrukcija įstrigo rangovams nesugebėjus įsisavinti skirtų lėšų
Kaunas.lt nuotr. / „Girstučio“ rekonstrukcija įstrigo rangovams nesugebėjus įsisavinti skirtų lėšų

Prieš beveik trejus metus prasidėjusi, tačiau pastaruoju metu įstrigusi „Girstučio“ kultūros ir sporto rūmų rekonstrukcija netrukus gali pajudėti iš mirties taško.

Savivaldybė projektą vykdančias bendroves „Kamesta“ ir „Sienojus“ įpareigojo penktadienį pateikti visus reikalingus dokumentus ir darbų grafiką. Jei verslininkai įvykdys šiuos reikalavimus, sutartis bus pratęsta ir rekonstrukcijos darbai galės vykti toliau.

Sustojus rekonstrukcijai, iškilo grėsmė prarasti paskirtas Valstybės investicijų programos ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšas.

Rangovams nevykdant savo įsipareigojimų, savivaldybė įgijo teisę vienašališkai nutraukti statybos darbų sutartį. Tačiau, atsižvelgdami į tai, jog „Girstučio“ plaukimo baseinas yra pripažintas nacionalinės svarbos sporto objektu, miesto vadovai nutarė projektą vykdančiam dviejų bendrovių konsorciumui suteikti paskutinę galimybę įvykdyti savo įsipareigojimus.

Sutarta, jog šiandien savivaldybės administracijos direktoriui turi būti pateikta pakoreguota abiejų bendrovių jungtinės veiklos sutartis, nauja sutarties vykdymo garantija, siekianti 1,92 mln. Lt, ir detalus darbų atlikimo grafikas, numatantis, jog rekonstrukcija privalo būti baigta iki 2012 m. lapkričio.

Bendra projekto vertė – apie 21 mln. Lt. Iš Vyriausybės investicijų programos „Girstučio“ baseinui rekonstruoti šiemet buvo skirta 5,6 mln. Lt, tačiau kol kas įsisavinta tik nedidelė dalis lėšų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min