Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno išrinkti Seimo nariai: „Galėtume būti vieningesni“

Su žiniasklaida, miesto vadovais ir savivaldybės darbuotojais susitikę kauniečių išrinkti Seimo nariai žadėjo dažniau teikti informaciją, kaip sekasi rūpintis Kauno projektais.
Kauno miesto savivaldybės/Sauliaus Didžiulio nuotr. / Su žiniasklaida, miesto vadovais ir savivaldybės darbuotojais susitikę kauniečių išrinkti Seimo nariai žadėjo dažniau teikti informaciją, kaip sekasi rūpintis Kauno projektais.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kaune išrinkti Seimo nariai pasigenda glaudesnio bendravimo siekiant padėti miestui, kurio rinkėjai jais pasitikėjo.

Pirmą kartą surengtoje bendroje spaudos konferencijoje pasisakė vienmandatėse apygardose išrinkti konservatoriai Arimantas Dumčius, Vida Marija Čigriejienė, Liberalų sąjūdžio nariai Kęstutis Glaveckas ir Erikas Tamašauskas, Tvarkos ir teisingumo narys Rimas Antanas Ručys bei Darbo partijos atstovas Vydas Gedvilas, į Seimą išrinktas daugiamandatėje apygardoje.

Parlamentarai džiaugėsi, jog pavyko pasiekti, kad svarbiausi Kauno objektai, tarp kurių ir Nemuno salos arena, šiemet gaus pakankamai lėšų. Nors po valstybės biudžeto perskirstymo kai kurios sumos sumažėjo, tačiau šiems objektams pažadėtas finansavimas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

Pirmiausia reikėtų rūpintis Logistikos centro statybomis šalia Kauno ir europinės geležinkelio vėžės nukreipimu pro Kauną. Be to, nejuda Laisvės alėjos, Čečėnijos aikštės rekonstrukcija, – sakė A.Dumčius.

Norėdami užtikrinti, kad finansavimas nenutrūks ir 2010-aisiais, kauniečių deleguoti Seimo nariai sakė bandysiantys aktyviau bendradarbiauti. „Mes esame ne prašytojai, bet kovotojai, – sakė konservatorius A.Dumčius. – Tačiau nesame tokie vieningi, kokie galėtume būti. Pavyzdžiui, Lietuvos liberalų sąjūdžio nariai nepasirašė po kreipimųsi dėl finansavimo Kauno pramogų ir sporto rūmams bei S.Dariaus ir S.Girėno stadionui. Ateityje to galėtų nebūti“.

Jis išreiškė viltį, kad po šio susitikimo Kaune Seimo nariai susirinks dar ne kartą. O galbūt ir parlamente įkurs kauniečių Seimo narių klubą. Tiesa, E.Tamašauskas priminė, kad jau anksčiau buvo bandymų vienytis Kaune išrinktiems Seimo nariams, tik trūko susikalbėjimo ir idėja liko neįgyvendinta.

Pažėrė priekaištų

Kaune lankęsi Seimo nariai nepamiršo nurodyti ir projektų, kurie kol kas tebėra vizijose. „Pirmiausia reikėtų rūpintis Logistikos centro statybomis šalia Kauno ir europinės geležinkelio vėžės nukreipimu pro Kauną. Be to, nejuda Laisvės alėjos, Čečėnijos aikštės rekonstrukcija“, – sakė A.Dumčius. Jis pastebėjo, kad valdininkai dažnai nesugeba greitai paruošti techninių projektų, o tai trukdo laiku įsisavinti gautas lėšas.

Priekaištų sulaukė ir už švietimą atsakingi savivaldybės tarnautojai. Pasak V.M.Čigriejienės, trijuose skyriuose dirbantys tarnautojai netinkamai atlieka savo pareigas. Ypač daug pastabų parlamentarė turėjo už švietimo reformą ir švietimo įstaigų renovaciją atsakingiems savivaldybės darbuotojams. „Tiek daug darbuotojų, o nėra normalaus bendravimo tarp švietimo skyrių ir švietimo įstaigų bendruomenių. Mere, prašyčiau priversti Antaną Bagdoną (Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjas, – red. past.) dirbti. Jis net nesukoordinuoja, kad jo darbuotojai pateiktų žiniasklaidai teisingus duomenis“, – ragino V.M.Čigriejienė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min