Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 5d. 17:23

Kauniečiai kviečiami savaitgalį skirti geriems darbams

Mokymų akimirka
Žilvino Mažeikio nuotr. / Mokymų akimirka.

„Skirk savaitgalį geriems darbams!“ – tokiu šūkiu Kaune veikianti „Jaunimo linija“ kviečia prie jų prisijungti naujus narius.

„Savanorystės idėja tau nesvetima, tačiau esi per senas ar per jaunas, turi per mažai ar per daug laiko, esi per daug turtingas arba vos suduri galą su galu, todėl negali? Netiesa – tu gali“, – įsitikinę „Kauno savanoriai“ projekto senbuviai.

Pasak jų, mokymai, kurie vyks balandžio 27–28 dienomis, skirti visiems norintiems tapti savanoriais. Negalioja joks amžiaus cenzas, nėra jokių lyties, rasės ar politinių pažiūrų reikalavimų.

„Savanorystei tereikia truputėlio žinių, noro ir geros valios. Noras ir gera valia – jūsų, mokymai apie savanorišką darbą – mūsų“, – sakė vienas iš mokymų rengėjų Žilvinas Mažeikis.

Visi kauniečiai, norintys dalyvauti atrankoje ir paminint tarptautinius savanorystės metus tapti „Kauno savanoriais“, prašomi užpildytą registracijos anketą iki balandžio 20 d. atsiųsti adresu kaunas@jaunimolinija.lt

Iš visų anketų patyrusių savanorių komisija atrinks 16 kandidatų, kurie galės dalyvauti dviejų dienų trukmės mokymuose. Pirmąją mokymų dieną galės pažvelgti į savanorišką veiklą kitu kampu ir ugdyti darbo grupėje įgūdžius, o antrąją – išbandyti savo jėgas smagioje ir prasmingoje savanoriškoje socialinėje veikloje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min