Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno jaunimui – verslumo pamokos

Litai, pinigai
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Litai, pinigai
Šaltinis: 15min
0
A A

Po sėkmingai įgyvendintų 2009 m. ir 2010 m. mentorystės projektų „Jaunimo verslumo skatinimas gerąja praktika”, šių metų rugsėjo 30-tą dieną startuoja naujas projektas.

Šį kartą viešosios įstaigos „Verslo iniciatyva“ ir „Verslininkų namai“ kartu su Kauno regiono smulkių ir vidutinių verslininkų asociacija dar labiau plečia savo veiklą ir pradeda įgyvendinti tęstinį , kelias veiklas jungiantį, modelį „Verslo akademija“, globojamą Kauno miesto savivaldybės.

„Kaune pagaliau galime pristatyti kompleksinį jaunimo užimtumo ir verslumo skatinimo veiklų modelį“, – pabrėžė projekto vadovas Darius Karaša, – „per trejus aktyvius veikimo verslumo ugdymo srityje metus sukaupėme reikšmingos patirties, todėl ir galėjome sukurti šį išties unikalų ir efektyvų sprendimą“.

„Verslo akademijos“ modelis skirtas įvairiapusiškai ugdyti jaunimo (įskaitant moksleivius ir studentus) verslumą, padėti jiems generuoti ir įgyvendinti verslo idėjas bei populiarinti verslumo filosofiją jaunimo tarpe. Šiemet „Verslo akademija“ įtrauks Kauno jaunimą į jaunimo verslumo mentorystės bei moksleivių verslumo turnyro veiklas.

Jaunimo verslumo mentorystė organizuojama dviem etapais. Visų pirma, vyksta vieši seminarai, kurių metu susidomėjusieji verslu ir mentoryste supažindinami su verslo aktualijomis, verslininkais bei jų veikla. Vėliau organizuojami mentorystės užsiėmimai, kurių metu atrinkti dalyviai suskirstomi į optimalias grupes susitikinėja su verslininkais. Susitikimų metu dalyviai kartu su verslininkais plėtoja, tikrina savo verslo idėjas, semiasi patirties, atlieka pirmuosius žingsnius versle.

Organizuojama ir dar viena veikla – tai moksleivių verslumo turnyras. Šis turnyras išskirtinis tiek savo turiniu, tiek tikslais. Kelis mėnesius, iki pat gruodžio, moksleivių komandos varžysis tarpusavyje, spręs tiek teorines, tiek praktines užduotis, debatuos, nagrinės įvairias verslo situacijas. Dalyvių lauks neįkainojama patirtis, o geriausiųjų – ir puikūs prizai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Akademija Pinigai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min