Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 24d. 12:55

Kauno klinikinėje ligoninėje – vėl perversmas

K.Mazurkevičius jau ne pirmąkart atleidžiamas iš ligoninės laikinojo vadovo pareigų.
K.Mazurkevičius jau ne pirmąkart atleidžiamas iš ligoninės laikinojo vadovo pareigų.

Pirmadienį Kauno klinikinei ligoninei laikinai vadovauti paskirta direktoriaus pavaduotoja slaugai Gražvydė Masiliūnienė. Kęstutis Mazurkevičius vėl atleistas iš pareigų.

Pirmadienio rytą Kauno Raudonojo Kryžiaus ligoninė (Kauno klinikinė ligoninė) gavo Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Navakausko pasirašytą įsakymą laikinąja direktore skirti šios ligoninės slaugos skyriaus vadovę Gražvydę Masiliūnienę .

K.Mazurkevičius atleistas iš laikinojo ligoninės vadovo posto nors, „15min.lt“ žiniomis, turi nedarbingumo lapelį.

Spalio 5 dieną Kauno miestio savivaldybėjje susirinkusi komisija jau trečiąkart vykusio konkurso keliu Kauno klinikinės ligoninės direktoriumi išrinko psichiatrą Gediminą Abeciūną.

Tačiau jam neteko pasidžiaugti naujomis pareigomis. Konkurso rezultatus apskundė du jo dalyviai: laikinasis šios gydymo įstaigos vadovas K.Mazurkevičius ir jo pavaduotoja medicinai Rita Banevičienė, pastaruoju metu laikinai vadovavusi ligoninei, kol K.Mazurkevičius sirgo.

Skundo autoriai piktinosi, kad iš komisijos sąrašų buvo išbraukti medikai, jų vietoje atsidūrė politikai. K.Mazurkevičius ir R.Banevičienė atkreipė dėmesį, kad konkurso metu nebuvo užduota klausimų apie ligoninių vadovavimo patirtį.

Spalio 18 dieną Kauno miesto apylinkės teismas patenkino R.Banevičienės ir K.Mazurkevičiaus prašymą pritaikyti laikinąsias apsaugos priemones. Teimas laikinai uždraudė Kauno miesto savivaldybei priimti sprendimus, susijusius su konkurso rezultatais, taigi skirti vadovu konkurso laimėtoją G.Abeciūną.

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius laikinuoju ligoninės vadovu buvo paskyręs Juozą Stankų, tačiau dabar šis direktoriaus įsakymas neteko galios.

Kauno savivaldybės administracija jau buvo atleidusi K.Mazurkevičių iš pareigų rugpjūčio 12 dieną ir į jo vietą paskyrusi Kauno klinikų profesorių Eduardą Vaitkų, bet po trijų dienų Kauno miesto apylinkės teismas šį nutarimą panaikino.

Po šio perversmo į savo kabinetą grįžęs K.Mazurkevičius rado negrabiai sumontuotą pasiklausymo įrangą, kuri, kaip paaiškėjo, buvo žaislinė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min