Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 21d. 06:54

Kauno klube – Balkanų humoru persunkta šeimyninė komedija

Spektaklis "Šeimos patarėjas" narplios kasdieniškas problemas, tačiau tai darys su humoru.
Teatro klubo nuotr. / Spektaklis "Šeimos patarėjas" narplios kasdieniškas problemas, tačiau tai darys su humoru.

Šeimyninio gyvenimo išminties žmonės mokosi visą gyvenimą: vieni jos įgauna, kitiems toji išmintis taip ir lieka neįkandamas riešutėlis. Būtent jį išlukštenti bando „Teatro klubo“ naujausias spektaklis – miniatiūrų komedija „Šeimos patarėjas“.

 Pagal serbų humoro meistro Branislavo Nušičiaus noveles sukurtame spektaklyje vaidinantys aktoriai Aldona Bendoriūtė, Nerijus Gadliauskas, Aušra Pukelytė ir Aleksas Kazanavičius, šeimynines situacijas spręs restorane „Papa Jazz“. Būtent čia bus rodomas naujasis spektaklis.

B.Nušičiaus satyriniai apsakymai šmaikščiai atskleidžia amžinai aktualias šeimos gyvenimo problemas – pavydą, neapykantą ir meilę. Moters plaukas ant vyro švarko, slapta nuo vyro kojų konkurse dalyvaujanti žmona – tokie vedybinio gyvenimo konfliktai B.Nušičiaus novelėse sprendžiami visiškai nekasdieniškai. Balkaniškas humoras jiems suteikia nepaprasto lengvumo ir tuo pačiu aštrumo – jokių aukų ir jokių kompromisų! Pagal tokį receptą iškeptą sceninį „patiekalą“ novelių personažai greičiausiai rekomenduotų užsigerti rakija. Miniatiūrų komedija „Šeimos patarėjas“, skirtingai nei dauguma teatrų spektaklių, gimė pačių aktorių iniciatyva. Pagrindinis dėmesys sutelkiamas ne į dekoracijos, šviesos ar kostiumų turtingumą, ne į režisūroje užkoduotas prasmes, o į aktorių vaidybą, kuriai siekiama sugrąžinti žaidimo ir improvizacijos džiaugsmą. Ne iš kelmo spirta aktorių ketveriukė yra sukūrusi daug rimtų vaidmenų Valstybiniame jaunimo teatre, kuriame dirba, ir kituose teatruose. A.Bendoriūtė ir A.Pukelytė yra dirbusios su režisieriumi Eimuntu Nekrošiumi, A.Bendoriūtė ir N.Gadliauskas – vaidinę Oskaro Koršunovo spektakliuose, A.Kazanavičius žiūrovams žinomas ir iš televizijos serialo „Giminės“ bei dabar rodomos „Emilijos“.

Šeimyniškai komiško spektaklio premjera Kaune įvyks šeštadienį, 19 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min