Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno kolegija švenčia įkūrimo dešimtmetį

Susitikimo akimirka
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Viename iš Kauno kolegijos fakultetų baigė ir dizaineris Juozas Statkevičius (nuotraukoje). Tai pažymi kolegijoje atidengta simbolinė lentelė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį Kauno kolegija švenčia pirmą solidų – 10 metų – jubiliejų.

Tarp svarbiausių šventės akcentų – specialiai šiai progai išleisto meninių fotografijų albumo „Pasirinkimai“ pristatymas ir jubiliejinės parodos „10 tobulėjimo metų“ atidarymas.

Šventinės dienos programoje numatomos ir dvi premjeros: iškilmingo posėdžio metu pirmą kartą bus sugiedotas Kauno kolegijos himnas, o studentų popietėje hip hopo ritmu skambantį kūrinį apie studijas Kauno kolegijoje pateiks šioje aukštojoje mokykloje studijuojantis atlikėjas MC Manifestas.

„Šiandien galime pažvelgti į pirmąjį dešimtmetį ir drąsiai teigti, kad Kauno kolegijai jis buvo sėkmingas – pasiekti puikūs akademiniai rezultatai, efektyvus infrastruktūros vystymas, gausūs nauji ryšiai su užsienio partneriais. Šie pasiekimai kelią mums naujus uždavinius ir tikime, kad jauna ir veržli Kauno kolegijos bendruomenė toliau sieks tik pačių aukščiausių rezultatų“, - teigia Kauno kolegijos direktorius dr. Mindaugas Misiūnas.

Penktadienio popietę, po Kauno Šv. Arkangelo (Įgulos) bažnyčioje aukojamų Šv. Mišių, Kauno kolegijos studentai, dėstytojai, darbuotojai, socialiniai partneriai bursis į šventinę eiseną, kurią lydės Kauno pučiamųjų orkestras „Ąžuolynas“. Prie šventės aktyviai prisidedant ir Kauno kolegijos Studentų atstovybei rengiamas elektroninės muzikos vakarėlis po atviru dangumi. Kauno senamiestyje esančiuose Ekonomikos ir teisės fakulteto antrųjų rūmų prieigose įsikurs gatvės menininkų komanda, organizuojanti „Kūno pieštynes“, o „Gyvą hip hopo pyragą“ dalyviams pateiks atlikėjas MC Manifestas.

Pristatomame fotografijų albume „Pasirinkimai“ publikuojami garsių fotografų – Gintaro Česonio, Artūro Valiaugos, Algimanto Aleksandravičiaus, Romualdo Požerskio, Vydo Bečelio, Petro Saulėno ir kitų fotografų darbai. Fotomenininkai tris mėnesius žvelgė per objektyvą į kolegijos studentų, dėstytojų, darbuotojų kasdienybę ir užfiksuotas akimirkas perteikė iškalbingais vaizdais.

Detali renginio programa:

12 val. Paroda „10 TOBULĖJIMO METŲ“ (Kauno kolegijos Verslo vadybos fakulteto I a. fojė, Pramonės pr. 20, Kaunas)

12.20 val. Fotografijų albumo „PASIRINKIMAI“ pristatymas (Kauno kolegijos Verslo vadybos fakulteto aktų salė, Pramonės pr. 20, Kaunas)

14.30–15.30 val. Šv. Mišios (Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia, Nepriklausomybės a. 14, Kaunas)

15.30–15.50 val. – Jubiliejinė Kauno kolegijos bendruomenės ir svečių eisena (nuo Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios, Nepriklausomybės a. 14, Kaunas)

16–18 val. Kauno kolegijos studentų popietė (Kauno kolegijos Ekonomikos ir teisės fakulteto antrųjų rūmų kiemelis, Puodžių g. 11, Kaunas)

16 val. Iškilmingas 10 metų sukakties minėjimo posėdis (Kauno valstybinė filharmonija, L. Sapiegos g. 5, Kaunas).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min