Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno konservatoriams nepavyko išspirti iš balno dviejų valdininkų

A.Stankevičių (centre) opozicija kaltino piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / A.Stankevičių (centre) opozicija kaltino piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi.
Šaltinis: 15min
0
A A

Opozicinė Kauno konservatorių frakcija siūlė tarybos nariams atleisti iš pareigų administracijos direktoriaus pavaduotojus Andrių Stankevičių ir Ramūną Gatautį, tačiau miesto tarybos dauguma nepritarė.

Konservatorių ir krikščionių demokratų frakcija (TS-LKD) atkreipė dėmesį, kad R.Gatautis galimai susijęs su Rusijos dujų monopolininko „Gazprom“ interesais.

Konkrečiai administracijos direktoriaus pavaduotojui R.Gataučiui prikišama, jog jis galėjo supainioti viešuosius ir privačius interesus, nes jo rūpesčiu stengiamasi pirmiausia atnaujinti kvartalą, kuriame jis pats gyvena.

Tirti šiuos R.Gataučio veiksmus Kauno savivaldybei pavedė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija. Šiandien, ketvirtadienį, Kauno miesto taryba nutarė sudaryti specialią komisiją R.Gataučio veiksmams ištirti. Tam pritarė ir Kauno miesto tarybos opozicijos lyderis, buvęs meras konservatorius Andrius Kupčinskas.

Darbo partijai priklausančiam administracijos direktoriaus pavaduotojui Andriui Stankevičiui pareikštos pretenzijos už tai, kad jis sustabdė Karinių oro pajėgų bazės perkėlimo projektą.

A.Stankevičius apkaltintas pažeidęs savivaldybės dokumentų rengimo, tvarkymo, apskaitos, saugojimo, naudojimo ir kontrolės procedūras, įdarbinęs jam palankius asmenis savivaldybei pavaldžiose įstaigose. Jis taip pat kaltinamas piktnaudžiavęs tarnybine padėtimi.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min