Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno laukia dar viena „Gatvės muzikos diena“

Gatvės muzikos dieną Kaune rengiantis jaunimas kviečia muzikuojančius kauniečius registruotis
Organizatorių nuotr. / Gatvės muzikos dieną Kaune rengiantis jaunimas kviečia muzikuojančius kauniečius registruotis
Šaltinis: 15min
0
A A

„Gatvės muzikos diena“ grįžta į Kauną. Visi dainuojantys, grojantys, šokantys ir kuriantys kauniečiai vėl kviečiami jungtis prie skambančio miesto idėjos bei gegužės pirmąjį šeštadienį muzikuoti vienu ritmu.

Būtent toks šiemetinis šūkis: „Vienu ritmu su Gatvės muzikos diena“, simbolizuojantis muzikos šventės esmę – visuomenės iniciatyvos jėgą. Nesvarbu, ar dalyvis groja fleita, ar vos pramokęs skambina gitara, ar šoka – visi šią dieną išėję į gatvę įneša dalelę savęs į skambančio miesto idėją ir jo pulsuojantį ritmą.

Pasak renginio koordinatorių Kaune, kasmet norinčių dalyvauti muzikuojančių žmonių skaičius auga. Šiemet išsiplėtė ir šventės teritorija – numatytos 8 zonos apims ne tik Laisvės alėją, bet išsitęs beveik per visą Vilniaus gatvę Senamiestyje.

Prie muzikuojančio miesto idėjos įgyvendinimo prisijungė ir viešbutis „Daugirdas“, kuris rengia specialią programą.

„Atsižvelgdami į šventės dalyvių ir svečių pasiūlymus, šiais metais įkūrėme „akustinę“ zoną. Ji bus Vilniaus gatvėje. Na, o visus, kurių pasirodymams reikės daugiau erdvės ir garso, kviečiame registruotis į zonas Laisvės alėjoje. „Gatvės muzikos dienos“ Kaune komanda šiemet taip pat yra pasirengusi dalyviams padėti kuo jaukiau įsikurti bei rasti tinkamiausią vietą pasirodymui. Jau tradicija tampa nepamiršti ir šventės lankytojų – planuojame tęsti interaktyvias muzikines akcijas bei kūrybines dirbtuves, kuriose galėtų dalyvauti ir kauniečiai bei miesto svečiai“, – teigė šventės koordinatorė Dovilė Butnoriūtė.

„Gatvės muzikos diena“ vyks gegužės 7-ąją. Primename, kad šventėje dalyvauti gali kiekvienas: nėra nei amžiaus limito, nei mažiau mėgstamos muzikos ar šokio stiliaus.

Daugiau informacijos ir registracija oficialiame šventės internetiniame puslapyje www.gmdkaune.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min