Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 18d. 11:08

Kauno lėlių teatre – spektaklis sulaukusiems pilnametystės

Sspektaklis „Didysis Kauno Reviu“ skirtas tik sulaukusiems pilnametystės žiūrovams.
Kauno valstybinio lėlių teatro nuotr. / Sspektaklis „Didysis Kauno Reviu“ skirtas tik sulaukusiems pilnametystės žiūrovams.

Paprastai į Kauno valstybinį lėlių teatrą savaitgaliais plūsta vaikai, už rankų atsivesdami tėvelius, senelius ar vyresnius brolius, seseris. Tačiau šiandien, šeštadienį, Kauno lėlininkai kviečia pas juos užsukti vienus suaugusius. Mat spektaklis „Didysis Kauno Reviu“ skirtas tik sulaukusiems pilnametystės žiūrovams.

Jame vaidinančias lėles – įvairių Lietuvos ir užsienio įžymybių antrininkes – lietuviai gerai pažįsta. Šie personažai yra ne kartą pasirodę ne tik teatro, bet ir miesto šventiniuose renginiuose, taip pat tų pačių įžymybių koncertuose.

Režisieriaus Andriaus Žiurausko režisuotame „Didžiajame Kauno Reviu“ 3 metrų „žvaigždės“ – lėlės neleis nuobodžiauti. Spalvingoje programoje, skambant populiariems šlageriams, publika galės dainuoti kartu su Stasiu Povilaičiu, Edmundu Kučinsku, Inga Jalinskiene, Violeta Riaubiškyte, Marijonu Mikutavičiumi, Ryčiu Cicinu ir kitais Lietuvos bei užsienio padangės žvaigždynais.

„Bus linksma“, – žada spektaklyje vaidinantys aktoriai Rasa Bartninkaitė, Audrobė Grėbliauskienė, Jolita Ross, Laima Strazdauskienė, Lucija Zorūbaitė, Valdis Aleksaitis, Saulius Bagaliūnas, Remigijus Endriukaitis. Po kažkurio iš „lėlių“ kostiumu slėpsis ir spektaklio režisierius A.Žiurauskas.

Spektaklio „Didysis Kauno Reviu“ pradžia 17 val.
 

Temos: 1 Pilnametystė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min