Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno mažajame teatre svečiuosis šveicarų dramaturgė Laura de Weck

Akimirka iš spektaklio „Mylimiausi“
Kauno mažojo teatro nuotr. / Akimirka iš spektaklio „Mylimiausi“
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį, 19 val., Kauno mažajame teatre – išskirtinis vakaras. Šių metų premjerą, spektaklį „Mylimiausi“, stebės specialiai į Kauną iš Hamburgo atvykstanti švaicarų aktorė ir dramaturgė, pjesės „Mylimiausi“ autorė, Laura de Weck. Po spektaklio ji bendraus su žiūrovais ir pasidalins įspūdžiais.

L. de Weck yra žinomo publicisto Roger de Weck dukra. Augo Paryžiuje, Hamburge ir Ciuriche. 2005 metais baigė Teatro ir muzikos menų akademiją Ciuriche. Nuo 2007 metų dirbo Hamburgo „Schauspielhaus“ teatre, aktorių ansamblyje. Pjesės „Mylimiausi“ premjera įvyko 2007 metų kovo 29 dieną Bazelio nacionaliniame teatre, premjerą pastatė šveicarų teatro veteranas – 78 metų Bazelio nacionalinio teatro režisierius Werner Duggelin. Pagal pjesę „Mylimiausi“ taip pat buvo pastatyti spektakliai įvairiuose kituose Europos miestuose, taip pat JAV, Rusijoje, o 2010-ųjų pavasarį išvysti jį galėjo kauniečiai – režisierius Vytautas Balsys pjesę perkėlė į Kauno mažojo teatro sceną.

„Mylimiausi“ - pirmoji L. de Weck pjesė, kurioje ji piešia neįtikėtinai greitą ir ritmingą šiuolaikinės kartos, trokštančios naujų potyrių, besiilginčios meilės, ieškančios prasmės ir išgyvenančios nuolatinį netikrumą, portretą.

Spektaklio herojai yra šiandieninis jaunimas – studentai, ieškantys prasmės, siekiantys įgyvendinti savo svajones ir vizijas. Tai – būsimi teisininkai, filosofai, aktoriai, patikintys savo jausmus, emocijas, meilės prisipažinimus šiuolaikinei technologijai. Tai – SMS karta, statanti savo ekrano bažnyčią. SMS žinutės – jų maldos, rūpesčiai, iliuzijos ir troškimai. Virtualios realybės ir rūsčios gyvenimo tikrovės konfliktas.

„Kuo daugiau patiri – tuo daugiau turi“, – toks vienos herojės devizas. Pasak režisieriaus, tai ir yra šiandieninės žmogaus tragedijos ašis, apie kurią sukasi spektaklio veiksmas.

Spektaklyje vaidmenis kuria Saulius Bagaliūnas, Remigijus Endriukaitis, Joana Gimberytė-Juronė, Edita Niciūtė, Miglė Pauliukaitytė, Ramūnas Šimukauskas, kompozitorius – Antanas Jasenka, dailininkas – Artūras Šimonis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min