Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno meras Andrius Kupčinskas dėkojo neutralizavusiems bombą išminuotojams

MeropadekaMinos
A,Kupčinskas padėkojo išminuotojams.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno meras Andrius Kupčinskas ketvirtadienį įteikė padėkas Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariams, kurie neutralizavo galingą ir pavojingą sprogmenį Aleksote.

Mero padėkomis apdovanoti Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos vadas kapitonai Arnoldas Anelauskas ir Mindaugas Navickas, vyresnieji seržantai Aras Virmauskas bei Antanas Janickas, seržantai Vitalijus Tunkevičius, Raimondas Kudirka ir vyresnieji eiliniai Antanas Brazdauskas, Edmundas Macevičius, Kęstas Miniauskas.

Visos savivaldybės vardu noriu padėkoti drąsiems kariams, nukenksminusiems itin pavojingą sprogmenį.

„Visos savivaldybės vardu noriu padėkoti drąsiems kariams, nukenksminusiems itin pavojingą sprogmenį. Ačiū už jūsų profesionalumą, už darbus, kuriuos atliekate miesto ir tėvynės labui", - dėkojo meras A.Kupčinskas.

Kovo 12 d. Suvalkiečių g. buvo iškasta vokiečių aviacijos bomba SC250, kuri, kaip spėjama, buvo likusi nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. Bombos svoris siekė 250 kg. Iškastoje bomboje buvo įmontuotas uždelsto veikimo sprogdiklis, todėl jos transportavimas buvo negalimas, ją reikėjo neutralizuoti vietoje.

Gyventojai buvo evakuoti 250 m spinduliu. Vilkaviškio, Trakiškių, Krūmų, Suvalkiečių ir Julijanavos gatvių gyventojai buvo paprašyti laikinai apsistoti pas artimuosius. Iš viso buvo evakuoti 102 gyventojai: 3 neįgalieji operatyviai buvo apgyvendinti senelių globos namuose, 6 gyventojai - Šv. Pranciškaus mokykloje. 56 žmones prisiėmė visą riziką ir evakuotis atsisakė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min