Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 19d. 16:18

Kauno mero vienatvę prablaško kaimyno žmona

R.Mikaitis į teatrą atėjo su J.Krėpštos žmona Rasa.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / R.Mikaitis į teatrą atėjo su J.Krėpštos žmona Rasa.

Kauno mero Rimanto Mikaičio žmona Giedrė dirba Vilniuje ir grįžta namo vėlai, todėl laikinosios sostinės vadovui draugiją dažnai palaiko kaimyno žmona Rasa.

Praėjusį savaitgalį Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis į spektaklio „Apsivalymas“ premjerą atskubėjo su moterimi, kuri nėra jo žmona, G.Mikaitienė.

Renginiuose R.Mikaitis su šia moterimi pastebėtas ne kartą.

Tačiau smerkti merą liberalą sulaužius katalikiškos moralės normas nėra pagrindo. R.Mikaičio palydovė yra Rasa Krėpštienė, Kauno filharmonijos direktoriaus Justino Krėpštos žmona.

J.Krėpšta priklauso tai pačiai, kaip ir R.Mikaitis, partijai – Lietuvos liberalų sąjūdžiui. R.Krėpštienė taip pat yra G.Mikaitienės sesuo. Abi šeimos gyvena tame pačiame name.

„Žmona Giedrė dirba vadovaujantį darbą sostinėje, vienoje SBA koncerno įmonėje. Į Kauną grįžta vėlokai, todėl į teatrą ar kitus, oficialius renginius neretai einu su dukra arba tenka pasiskolinti žmoną iš kaimyno J.Krėpštos“, – šmaikštavo R.Mikaitis.

Jis teigė kol kas negirdėjęs apkalbų apie tai, kad neretai matomas už parankės vedantis svetimą žmoną. Bet po premjeros praėjusį savaitgalį Kauno dramos teatro direktorius Egidijus Stancikas jau atkreipė dėmesį, kad miesto galva atėjo ne su savo žmona.

R.Mikaitis svainei R.Krėpštienei dėkingas už pagalbą tomis akimirkomis, kai kitame mieste dirbanti žmona nespėja pasirūpinti visais šeimos reikalais.

R.Krėpštienė padėjo prižiūrėti ir rūpintis Mikaičių atžala, sūnumi Marijonu, kai šis buvo mažas, o jo mama G.Mikaitienė dirbo Palangoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min