Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 16d. 12:53

Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui talkins Povilas Mačiulis, Simonas Kairys ir Vasilijus Popovas

Meras su vicemerais
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Meras su vicemerais

Ketvirtadienį Kauno taryba išrinko vicemerus. Jais tapo „Vieningo Kauno“ atstovas Povilas Mačiulis, Liberalų sąjūdžio narys Simonas Kairys, socialdemokratas Vasilijus Popovas.

Ketvirtadienį taip pat inauguruotas tiesiogiai kauniečių išrinktas meras V.Matijošaitis.

Slaptu balsavimu už P.Mačiulio kandidatūrą balsavo 39 tarybos nariai – 32 buvo už, 6 – prieš, vienas rinkimų biuletenis buvo sugadintas. Už Simono Kairio kandidatūrą balsavo 36 tarybos nariai, 3 buvo prieš. Už Vasilijų Popovą balsavo 33 tarybos nariai, 5 prieš, vienas biuletenis buvo sugadintas.

V.Popovas vicemeru dirbo ir praeitoje kadencijoje. Šioje kėdėje kelis mėnesius 2011 m. teko pasėdėti ir P.Mačiuliui, kol konservatoriai subūrė naują koaliciją.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Povilas Mačiulis
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Povilas Mačiulis

Kauno taryba atleido Kauno savivaldybės administracijos direktorių Dainių Ratkelį ir jo pavaduotojus Joną Jučą, Steponą Vaičikauską ir Remigijų Skilandį.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Simonas Kairys
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Simonas Kairys
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Kauno vicemeras Vasilijus Popovas
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Kauno vicemeras Vasilijus Popovas

Savivaldybės administracijai vadovaus buvęs banko darbuotojas Gintaras Petrauskas. Jį į šį postą delegavo „Vieningas Kaunas“, nors būsimas administracijos vadovas nepriklauso nei šiam judėjimui, nei kokiai nors partijai.

Už jo paskyrimą eiti administracijos direktoriaus pareigas balsavo 27 tarybos nariai, 11 buvo prieš. „Ačiū už palaikymą, o konservatoriams – už atvirumą“, – sakė G.Petrauskas.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Gintaras Petrauskas
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Gintaras Petrauskas

G.Petrausko pavaduotojais liberalai siūlys Sigitą Šliažą, socialdemokratai – Romaldą Rabačių. „Vieningas Kaunas“ dar rinksis iš 4 kandidatų. Frakcijos atstovų teigimu, pasirinkimo iniciatyva patikėta G.Petrauskui.

Daugiausia vietų taryboje turi organizacija „Vieningas Kaunas“ – 17, Tėvynės sąjunga-Krikščionys demokratai – 13, Liberalų sąjūdis ir socialdemokratai – po 4, judėjimas „Kaunas – kitokia Lietuva“ – 3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min