Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugpjūčio 3d. 08:20

Kauno merus supjudė internetas

Kauno politikai socialinius tinklus aktyviausiai naudoja bendravimui su draugais bei pažįstamais. Kol kas vienintelis meras A.Kupčinskas vienu iš dviejų savo „Facebook“ profiliu naudojasi bandydamas bendrauti su potencialiais savo rinkėjais ir kaupti politinius balus.
Nuotr. iš asmeninių archyvų. „15min” montažas. / Kauno politikai socialinius tinklus aktyviausiai naudoja bendraudami su draugais bei pažįstamais. Kol kas vienintelis meras A.Kupčinskas vienu iš dviejų savo „Facebook“ profilių naudojasi bandydamas bendrauti su potencialiais savo rinkėjais.

Buvęs laikinosios sostinės meras Arvydas Garbaravičius įtaria dabartinį merą Andrių Kupčinską nuolaidžiaujant šmeižikui, rašinėjančiam apie jį nepagarbius komentarus internete.

Visos Kauno naujienos

Generalinę prokuratūrą antradienį turėtų pasiekti buvusio laikinosios sostinės mero A.Garbaravičiaus prašymas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl nepagarbių ir tiesos neatitinkančių komentarų internete, rašo „Lietuvos žinios“.

Išsiaiškinta, kad serveris, iš kurio siunčiami nepagarbūs atsiliepimai į straipsnius, susijusius su buvusiu miesto vadovu, priklauso Kauno miesto savivaldybei. Tai atskleisti A.Garbaravičiui padėjo Kauno vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Liberalcentristas, šiuo metu einantis Kauno miesto tarybos nario pareigas, net įtaria esąs šmeižiamas dabartinio laikinosios sostinės mero konservatoriaus A.Kupčinsko nurodymu.

„Komentarų atsiranda beveik po visais tekstais, kuriuose esu minimas. Nesirengiu taikstytis su nepagarbiu savivaldybės darbuotojų elgesiu, nes jie formuoja visuomenės nuomonę“, – dienraščiui sakė A.Garbaravičius. Jis piktinosi, kad kol kas nenustatyti tarnautojai netinkama veikla užsiima darbo metu.A.Garbaravičius įtaria esąs šmeižiamas dabartinio laikinosios sostinės mero konservatoriaus A.Kupčinsko nurodymu...

A.Garbaravičius tikino prašęs A.Kupčinsko išsiaiškinti, kas tai daro. Tačiau vietoj konkrečių dabartinio mero veiksmų politikas esą sulaukė vien „atsirašinėjimo“. Jam aiškinama, kad galbūt nusikalstamą veiką vykdžiusio asmens įvardyti negalima, kol jis nedavė tam sutikimo. „Tikinama, esą šmeižikas turi sutikti, kad būtų viešinama jo pavardė. Tikras cirkas!“ – ironizavo buvęs meras A.Garbaravičius.

Kauno miesto meras A.Kupčinskas sakė niekada nenurodęs nė vienam darbuotojui rašyti komentarų internete apie jo pirmtaką. Tačiau miesto vadovas pripažino, kad A.Garbaravičius apie save atsiliepimų rašinėti negalėjo, nes esą „jis ne itin gerai moka naudotis kompiuteriu“. „Komentatoriaus ieškoti turėtų Bendrojo skyriaus darbuotojai“, – sakė A.Kupčinskas.

Kauno miesto savivaldybėje yra 700 kompiuterių, visiems tarnautojams internetas prieinamas tik per vieną serverį. Kauno miesto savivaldybės Informacinių technologijų skyriaus vyriausiasis specialistas Sigitas Kardokas „Lietuvos žinioms“ sakė, kad nustatyti, iš kurio konkrečiai kompiuterio rašyti komentarai, įmanoma, tačiau prašymą tai padaryti turi pateikti prokurorai.

„Konkretų asmenį tikrai nustatysime, jei nuo paskutinio komentaro nebus praėję daugiau nei mėnuo. Duomenys nesaugomi ilgiau nei mėnesį“, – tvirtino S.Kardokas.  

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min