Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno miesto savivaldybės taryba Seimo prašys atšaukti įstatymo pataisą dėl kanceliarinių išlaidų

Nors klausimas dėl išmokų mažinimo taryboje sukėlė daug diskusijų, galiausiai šį sprendimą politikai priėmė pakankamai vieningai.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno miesto tarybos posėdis
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo svarstomas klausimas dėl Tarybos veiklos reglamento pakeitimo.

Parengtu sprendimo projektu siekiama reglamentuoti atsiskaitymą už kanceliarijos, pašto, telefono, interneto ryšio, transporto paslaugų išlaidas, susijusias su tarybos narių veikla.

Sprendimo projektas sukėlė nemažai diskusijų tarp tarybos narių. Buvo diskutuojama apie asmens duomenų apsaugą, kaip administracija techniškai apskaičiuos, kiek laiko tarybos narys praleido posėdžiuose, kaip konkrečiai pateikti sąskaitas faktūras ir t.t.

Po diskusijų buvo apsispręsta, kad atsiskaitymą su tarybos narių veikla susijusias kanceliarijos, pašto, telefono, interneto ryšio, transporto paslaugų išlaidas, reikėtų dar kartą išnagrinėti ir patobulinti.

Taip pat bus inicijuojamas Kauno miesto savivaldybės kreipimasis į Seimą, kuriuo bus prašoma atšaukti parlamentarų priimtą įstatymo pataisą. Seimas yra priėmęs įstatymo pataisą, pagal kurią tarybos nariai, kaip ir Seimo nariai, turi atsiskaityti už jiems mokamas išmokas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min