Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno miesto taryba 17 milijonų litų didins savivaldybės biudžetą

Pinigai.
15min nuotr. / Pinigai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį posėdžiausianti Kauno taryba tikslins miesto savivaldybės 2010 metų biudžetą.

Biudžeto tikslinimas parengtas vadovaujantis asignavimų valdytojų pateiktais prašymais pakeisti asignavimų planus pagal programas, valstybės funkcijas ir ekonominę klasifikaciją. Patikslintas biudžetas sieks 721,888 mln. Lt arba 17 mln. Lt daugiau nei ankstesnis patikslintas biudžetas.

Metų eigoje atsiradus nenumatytų pajamų (mokestis už medžiojamųjų gyvūnų išteklius, mokesčiai už valstybinius gamtos išteklius, ilgalaikio turto realizavimo pajamos, atsargų realizavimo pajamos, dividendai, mokinio krepšelio lėšos, gautos iš kitų savivaldybių) siūloma atitinkamai pakeisti pajamų planą. Jau dabar prognozuojama, kad bus viršytas nekilnojamojo turto mokesčio pajamų planas.

Nuo liepos 1–osios panaikinus apskritis, Kauno miesto savivaldybei buvo perduotos 8 biudžetinės įstaigos. Iš jų penkios įstaigos gauna pajamas už teikiamas paslaugas, kurios pervedamos į savivaldybės iždą.

Atsirado ir nenumatytų išlaidų. Kauno miestą nuniokojusios audros padariniams likviduoti asignavimų valdytojų prašymu pagal galimybes siūloma skirti papildomus asignavimus 1,113 mln. Lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min