Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno miesto tarybos narys Gintautas Labanauskas: „neišgyvensiu be adrenalino“

Vos atsigavęs po avarijos, G.Labanauskas jau nori skristi.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vos atsigavęs po avarijos, G.Labanauskas jau nori skristi.
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš mėnesį skaudžią motociklo avariją patyręs Kauno miesto tarybos narys Gintautas Labanauskas nebetveria savo kailyje. Nors sužalota ranka dar ne visiškai sugijo, adrenalino fanatikas ketina stverti lėktuvo vairalazdę: lėktuvu skristi jam dabar drąsiau, nei važiuoti motociklu. Tuo pat metu jis siekia sutramdyti keistą lemtį, susijusią su skaičiumi „9“.

Kauno miesto tarybos narys, Vidaus vandens kelių direkcijos generalinis direktorius patyrė avariją šių metų rugpjūčio 9 dieną.

Jis ryte važiavo į darbą motociklu, skubėjo į upių laivybos plėtrai svarbų posėdį Vidaus vandens kelių direkcijoje.

Tačiau savo darbovietės Raudondvario plento gatvėje G.Labanauskas nespėjo pasiekti. Aleksote, Veiverių gatvėje, jis pateko į avariją. Motociklą apžergusį ir pagrindiniu keliu važiavusį politiką parbloškė iš šalutinio kelio išsukęs automobilis.

Motociklas „Kawasaki“ nuo stipraus smūgio nulėkė į priešingą eismo juostą. G.Labanauskui keliose vietose lūžo kairė ranka, jam atlikta operacija.

G.Labanauskas motociklu važinėja jau daug metų, yra prisipažinęs, kad mėgsta pralėkti smagia trasa neužsidėjęs šalmo.

„Po avarijos visą mėnesį dūlėjau namuose, apėmė depresija. Negaliu gyventi be aštrių pojūčių nuo vaikystės. Esu skendęs, į mane šaudė Afganistane, vos nesusisprogdinau neatsargiai elgdamasis su granata. Štai čia tikras gyvenimas!“ – nenustygo vietoje politikas.

Tačiau G.Labanauskas prisipažino, kad nors jo motociklas „Kawasaki“ ne itin daug nukentėjo, laikyti motociklo vairą rankos dar per silpnos. Bet politikas ketina sėsti į sportinį lėktuvą „Robin“ ir pakilti iš S.Dariaus ir S.Girėno oro uosto.

G.Labanauskas tikisi, jog skristi lėktuvu yra saugiau, nei važiuoti motociklu, nors užpraėjusią vasarą jis buvo patekęs į audros debesį ir per plauką išvengė žūties.

G.Labanauskas į orą pakilti planuoja šį savaitgalį, jei bus palankios klimato sąlygos skraidyti.
Jam ypač maga pakilti penktadienį, 9 mėnesio 9 dieną, nes taip suvestų sąskaitas su asmenine lemtimi, pažymėta skaičiumi „9“.

„Esu gimęs birželio 9 dieną. 1988 metų lapkričio 9 dieną Afganistane mano pilotuojamą lėktuvą Afganistane pašovė modžachedai, šiemet rugpjūčio 9 dieną plojausi ant asfalto važiuodamas motociklu. Turiu padaryti galą „burtams“, ne mano būdui tikėti prietarais!“ –  sakė likimą erzinti pasišovęs G.Labanauskas. 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min